با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تغییر یکطرفه در زندگی (جلد چهارم)

دانلود و خرید کتاب تغییر یکطرفه در زندگی (جلد چهارم)

بروم یا بمانم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تغییر یکطرفه در زندگی (جلد چهارم)  نوشته  کمال هادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تغییر یکطرفه در زندگی (جلد چهارم)

کتاب تغییر یکطرفه در زندگی اثر کمال هادی، جلد چهارم از مجموعه حلقه‌های ‌گمشده در نظام خانواده است که به بررسی علل و چگونگی تغییر در سبک زندگی و روابط متقابل پرداخته و راهکارهایی علمی و عملی برای ایجاد تغییرات لازم و بدون تنش و مقاومت در طرف مقابل ارائه می‌دهد.

درباره کتاب تغییر یکطرفه در زندگی (جلد چهارم)

کتاب تغییر یکطرفه در زندگی که مورد استقبال بی‌نظیر مردم، مراکز مشاوره و صدا و سیما قرار گرفته است، با به چالش کشیدن تلاش‌های جاری هر یک از زوجین جهت تغییر طرف مقابل و ساختن فردی مورد دلخواه از او خط بطلان به این تلاش‌های بی‌ثمر کشیده و به ارائه راهکارهایی علمی و عملی می‌پردازد که طرفین بتوانند با پذیرش واقعیت‌های موجود و بالا بردن آستانه تحمل خود به تفاهم و سازگاری مناسبی نائل شده و با ویژگی‌های اغلب طبیعی و غیرقابل تغییر یکدیگر کنار بیایند. در این کتاب سعی شده است تا فرد بتواند بدون درگیری و اصرار به تغییر طرف مقابل، تغییرات لازم را درخود و زندگی مشترک اعمال نموده و به‌تنهایی از خودش حمایت کرده و به زندگی رضایت‌بخشی دست یابد تا بدون ‌التزام و دستاویزی به بایدها و نبایدها، نیازهای خود را مطرح و دنبال ‌نموده و مدیریت ‌احساسات‌ و هیجانات‌ خود را در دست گرفته و اصلاحات[نه تغییرات] لازم را در زندگی ایجاد نماید.

خواندن کتاب تغییر یکطرفه در زندگی را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم

این کتاب را به زوج‌هایی پیشنهاد می‌کنیم که از مجادلات و درگیری‌های بی‌نتیجه و فرساینده که موجب سرخوردگی و نگرانی‌شان شده رنج می‌برند؛ همچنین به مشاوران خانواده که افراد بسیاری مخصوصا بانوان برایشان مراجعه نموده و درپی کسب راهکاری جهت تغییر پارتنرشان می‌گردند.

درباره کمال هادی 

کمال هادی خانواده درمانگر تخصصی مـراکز مشاوره- همکار صدا و سیما در برنامه های آموزش خانواده- مدرس کارگاه‌های تحکیم خانواده، دوره های تامین مدرسی مدرسان آموزش خانواده و دانشگاه‌‌‌‌‌ ضمن خدمت فرهنگیان می‌باشد که دوره های تخصصی (workshop) انجمن علمی روانشناسی بالینی ایران را گذرانده است.

بخشی از کتاب گفتمان در خانواده

در این کتاب نویسنده نقل می‌کند که روزی در نیمکت نزدیک خود در پارک صحبت‌های آشکار و بی‌مهابای یک گروه چهار ‌نفره جوان با بازوهایی خالکوبی‌شده و صورت‌هایی تیغ خورده توجه من را جلب کرد و متوجه شدم که از طریق قماربازی، کیف‌قاپی و جیب‌زنی درآمدشان را به‌طور مساوی باهم تقسیم می‌کردند! جالب اینکه صحبت از صداقت، مردانگی و انواع فسادهای اجتماعی نیز می‌نمودند؛ اما نکته بسیار تکان‌دهنده این بود که یکی از آن‌ها که از قرار معلوم سرگروه نیز بود گفت: «من اجازه نمی‌دم بچه‌هام به بیرون برند، چون بیرون پر از لات و خلاف‌کار است، می‌ترسم بدآموز شوند!» این اتفاق شوک‌فکری شدیدی برمغز من وارد کرده و انقلابی‌درونی در من ایجاد شد و سخن گهربار بزرگی در وجودش درخشیدن گرفت که می‌‌گوید: کودک‌‌که بودم می‌‌خواستم دنیا را تغییر دهم، جوان‌‌‌که شدم تصمیم‌‌‌‌ گرفتم کشورم را تغییر دهم، ازدواج ‌‌که کردم تصمیم گرفتم همسرم را تغییر دهم و اکنون به این نتیجه رسیده‌ام که هیچکدام ‌‌‌را نمی‌توان تغییرداد؛ بلکه باید خودم را تغییر دهم!

فهرست کتاب تغییر یکطرفه در زندگی

حلقه اول: سخنی با خواننده

حلقه دوم: پنج زبان عشق

حلقه سوم: عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی

حلقه چهارم: ماهیت تغییر

حلقه پنجم: اصول تغییر

حلقه ششم: گامهای تغییر

حلقه هفتم: جرئت‌ورزی و حریم خصوصی

حلقه هشتم: هدایت رفتاری افراد

حلقه نهم: اختلالات روانی- شخصیتی

حلقه دهم: ویژه نامه

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۱۲-۸۳-۹
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۱۲-۸۳-۹