با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی

دانلود و خرید کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی

از دیدگاه بیومکانیکی؛ راهنمای گام به گام حذف اشتباهات رایج

۴٫۳ از ۷ نظر
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی  نوشته  عباس فرجادپزشک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی

کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی نوشته عباس فرشاد‌پزشک و محمد یوسفی است. این کتاب از دیدگاه بیومکانیکی؛ راهنمای گام به گام حذف اشتباهات رایج در ورزش است. 

درباره کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی

بدنسازی ورزشی محبوب در بین افراد جامعه خصوصاً جوانان است. هرچند بدنسازی مانند سایر رشته ‌های ورزشی دارای مسابقات مختلف بوده و ورزشکاران به منظور کسب مدال در این مسابقات با هم به رقابت می‌پردازند، با این حال تفاوت‌هایی با رشته‌های ورزشی دیگر دارد. این‌طور به نظر می‌رسد که برای عموم افراد علاقه‌مند به بدنسازی، داشتن ظاهر مطلوب و مورد قبول در جامعه اهمیت بیشتری از شرکت در مسابقات و کسب مقام و پیروزی داشته باشد. در همین راستا اهمیت و علاقه به داشتن ظاهر مناسب ناخودآگاه زمینه را برای اشتباهات، سواستفاده‌ها و مشکلات گوناگون جسمانی در بین بدنسازان به وجود آورده است. متأسفانه به دلیل ماهیت پرفشار بدنسازی و استفاده از وزنه‌های سنگین با تکرارهای زیاد در آن، این رشته از جمله رشته‌های با پتانسیل بالای آسیب شناخته می‌شود. از سویی نفوذ ناچیز محققین، دانشگاهیان و پژوهش‌های علمی در زمینه ارتقا و اصلاح تکنیک‌های بدنسازی هم از جنبه عملکردی و هم از جنبه ایمنی، امید به آینده بهتر برای این رشته را کمرنگ کرده است.

نویسندگاتن کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی با بررسی چندین ساله و همه جانبه تکنیک‌ها و تمرین‌های مختلف بدنسازی در باشگاه‌ها به وجود اشتباهات رایج و گسترده در سرتاسر مفاصل و عضلات بدن پی برده‌اند. این اشتباهات به انتخاب تمرین صحیح، وضعیت قرارگیری بدن، نحوه گرفتن وزنه، دامنه اجرای حرکت، مسیر حرکت و چگونگی اعمال تنوع تمرینی مربوط می‌شود. در این کتاب سعی بر آن است تا با استفاده از دانش حرکت شناسی و بیومکانیک پیشرفته به اثبات اشتباهات رایج بدنسازی و ذکر علت و پیامدهای ناشی از اجرای آن پرداخته شود. 

خواندن کتاب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش بدنسازی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۷۶۴-۵
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۵۱-۷۶۴-۵