با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قانون جذب در روابط

دانلود و خرید کتاب قانون جذب در روابط

کاربرد قانون جذب در ایجاد روابط شخصی و حرفه‌ای ایده‌آل

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قانون جذب در روابط  نوشته  مایکل لوسیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قانون جذب در روابط

کتاب قانون جذب در روابط اثر مایکل لوسیر و ترجمه فریده همتی، به مخاطبان کمک می‌کند تا کاربرد قانون جذب در ایجاد روابط شخصی و حرفه‌ای ایده‌آل را دریابند و از آن استفاده کنند. 

درباره کتاب قانون جذب در روابط

قانون جذب به افراد کمک می‌کنند تا با استفاده از نیروی ذهن و تفکرات مثبت، اتفاقات خوب، موفقیت، شادی و سلامتی را به دست بیاورند. در حقیقت هر زمان که ما به چیزی فکر می‌کنیم آن را به سمت خودمان جذب می‌کنیم. بنابراین بسیار مهم است که بدانیم به چه چیزی فکر می‌کنیم. اگر به دنبال موفقیت هستیم، باید به آن فکر کنیم. کما اینکه اگر به بدشانسی‌ها فکر کنیم، آن‌ها را به زندگی خودمان دعوت کرده‌ایم. 

در این کتاب مایکل لوسیر با زبان ساده و بیان صمیمی‌اش به ما کمک می‌کند تا به کاربرد قانون جذب در ایجاد روابط شخصی و حرفه‌ای ایده‌آل پی ببریم و آن را در زندگی خود به کار گیریم.

کتاب قانون جذب در روابط را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت  خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره مایکل لوسیر

مایکل لوسیر ۲۲ ژانویه ۱۹۶۲ در کانادا متولد شد. او نویسنده مربی و سخنران در حوزه موفقیت و خودیاری است. لوسیر را به دلیل نوشتن کتاب قانون جذب می‌شناسند. او کتاب قانون جذب را با زبان ساده و بر اساس آموخته‌هایش در حوزه ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی – کلامی) نوشت که سبب شهرت او شد. مایکل لوسیر حالا از اعضای هیئت علمی مرکز آموشی قانون جذب است که به تربیت مربیان قانون جذب می‌پردازد. در سایت www.michaellosier.com می‌توانید فعالیت‌ها و کارهای او را دنبال کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۷۸۵۶۱۶
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

اصلا ربطی به قانون جذب نداره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۸۷-۰
تعداد صفحات۱۹۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۴۰-۰۸۷-۰