با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب چرا جهان وجود دارد؟ (ما و جهان ۱) اثر پل دیویس

دانلود و خرید کتاب چرا جهان وجود دارد؟ (ما و جهان ۱)

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا جهان وجود دارد؟ (ما و جهان ۱)  نوشته  پل دیویس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چرا جهان وجود دارد؟ (ما و جهان ۱)

کتاب چرا جهان وجود دارد؟ (ما و جهان ۱) نوشته پل دیویس و درک پارفیت است. دانش تجربی نوین، به ویژه در چند دهه‌ی اخیر، تصویری تازه و شگفت انگیز از جهان را برابر ما گشوده است. تصویری که نه تنها ابعاد حیرت آور و تازه‌ای از جهان را مکشوف ساخته، بلکه موقعیت انسان را در هستی و نیز معنای زندگی و آفرینش را با پرسش‌هایی بنیادین روبه‌رو کرده است.

اهمیت این پرسش‌ها به ویژه در آن است که علاوه بر منظر علمی، از نظرگاه فلسفی و دینی نیز همیشه جذاب بوده‌اند، زیرا پاسخ به پاره‌ای از این پرسش‌ها، به دلیل ماهیت هستی شناسانه‌شان، همواره در زیست فرهنگی و معنوی انسان تاثیر تعیین کنندهای داشته‌اند.

مجموعه‌ی ما و جهان می‌کوشد با تکیه بر دانش تجربی نوین، علوم محض و علوم انسانی پاسخ‌هایی نو برای بنیادی‌ترین پرسش‌های ما درباره‌ی انسان و جهان فراهم آورد. هریک از کتاب‌های این مجموعه، با محور قراردادن یکی از این پرسش‌ها، کوشیده است اگر نه پاسخی قطعی، اما دست کم تصویری نسبتا کامل از ابعاد گوناگون پرسش مورد بحث و پاسخ‌های داده شده ارایه کند.

این مجموعه به همت دفتر مطالعات علم و دین موازی تدوین و ترجمه شده و در قالب دفترهایی با همکاری انتشارات پارسیک به تدریج منتشر خواهد شد.

خواندن کتاب چرا جهان وجود دارد؟ (ما و جهان ۱) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال پاسخ  سوال‌های هستی شناسانه هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Reza.AH
۱۴۰۰/۰۲/۳۰

اولین کتاب از مجموعه ماو جهان ست وبه پرسش اینکه چرا جهان وجود دارد میپردازد وبصورت چند مقاله توسط پال دیویس و شان کرول و.. هرکدام به تبیین این پرسش میپردازند. ترجمه خوب و روانی دارد اگه pdfنمی بود بهتر بود.

dandy_mhr
۱۴۰۰/۰۱/۲۸

لطفا جلد ۸ و ۴ این مجموعه را هم به طاقچه اضافه کنید (بی نهایت)

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۲۸۹-۴-۶
تعداد صفحات۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۲۸۹-۴-۶