با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم اثر موسسه HTeBooks

دانلود و خرید کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم

۴٫۳ از ۱۳ نظر
۴٫۳ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم

کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم را موسسه HTeBooks گردآوری و حمیدرضا مقدم ترجمه کرده است این کتاب با ساختاری ساده و برای خواندن سریع و آسان نوشته شده است و هدف این کتاب آگاهی‌رسانی در کمترین زمان است.

اولین قدم برای این که تمام و کمال عاشق خودتان شوید این است که خود واقعیتان را بشناسید. کمی روی خودتان تمرکز کنید و از خود بپرسید: به راستی من چه کسی هستم؟ممکن است متوجه شوید پاسخ به چنین پرسش ساده‌ای چندان هم ساده نیست. پاسخ‌های ابتدایی شما به چنین پرسشی ممکن است تحت تأثیر موارد ز یر باشد:

  •  دیگران چگونه شما را می‌بینند؟
  •  شغل شما چیست؟
  •  چه دوستانی دارید؟
  •  در چه کشوری زندگی می‌کنید؟

اما چرا دوست داشتن خود اینقدر مهم است؟ دلیلش این است که کیفیت رابطۀ شما با خودتان، کیفیت رابطۀ‌تان با دیگران را تعیین می کند. در کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم می‌آموزید اگر بتوانید با تمام وجود به خودتان علاقه داشته باشید، می‌توانید به دیگران نیز به راحتی عشق بورزید. با مطالعهٔ این کتاب، شما قادر خواهید بود به درک درستی از مهم‌ترین وظیفهٔ خود برسید: دوست‌داشتن خودتان بدون هیچ اما و اگری.

خواندن کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری.

 بخشی از کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم

در زندگی مواقعی هستند که شرایط پیچیده می‌شوند و درگیر مشکلات می‌شوید. موقعیت‌های زیادی هستند که شما نمی‌توانید کنترلشان کنید. به‌طور مثال این‌که دیگران شما را دوست داشته باشند یا خیر، دست شما نیست. اما این دست شما است که چگونه به مسائل نگاه کنید و عکس‌العمل نشان دهید.

مسیر زندگی همواره صاف و بدون مشکل نیست. این‌که بتوانید این دارایی ارزشمندی که در وجودتان هست به‌دست بیاورید یا نه، به خود شما بستگی دارد. کلید خوشبختی، عشق بدون قیدوشرط نسبت به خودتان است. این دارایی حتی می‌تواند در آغاز مسیر زندگی به شما اعطا شود.

به‌خاطر داشته باشید شما هم دوست‌داشتنی هستید و هم دیگران شما را دوست دارند. این واقعیت که شما زیبا و دوست‌داشتنی هستید، با بدرفتاری یا خوش‌رفتاری دیگران با شما، تغییر نمی‌کند. نسبت به خود مهربان باشید.

در زمان‌های شکست و ناراحتی، به یاد داشته باشید دیگران چگونه شما را ستایش و تمجید کرده‌اند، حتی اگر دیگران چنین جملاتی را به شما نگفتند، می‌توانید خودتان با خودتان این‌گونه صحبت کنید. دارایی ارزشمند همین است، همین کلمات و جملات روحیه‌بخش و امیددهنده.

هم‌زمان با گذر زمان، شما رشد می‌کنید و تغییراتی در شما به وجود می‌آید. سازگاری‌ها و کنار آمدن با شرایط مختلف، باعث می‌شود آدم بهتری شوید. پیشرفت‌هایی که در زندگی حاصل می‌شود به خاطر داشته باشید و رویدادهای مهم زندگیتان را، چه کوچک و چه بزرگ، جشن بگیرید. آیا توانسته‌اید بیشتر لبخند بزنید؟ با فرصت‌ها توانسته‌اید بهتر کنار بیایید؟ تمامی روش‌هایی که از طریق آن توانسته‌اید خودتان را بهتر کنید، یادداشت کنید. اگر هنوز مسائلی در شما است که نیاز به تقویت و بهترشدن دارند، خوشحال باشید زیرا هر بار یک قدم به هدف نزدیک می‌شوید.

سعی کنید درگیر مسائل و رویدادهای منفی که در گذشته برای شما پیش آمده است، نباشید. از گذشته عبرت بگیرید و به سمت آینده حرکت کنید. در مسیر حرکت به سمت آینده، به‌خاطر داشته باشید چه موفقیت‌هایی کسب کرده‌اید و آن‌ها را جشن بگیرید. در نمایش قدردانی خود از پیشرفت‌هایتان می‌توانید خود را به صرف نوشیدنی مهمان کنید یا کیکی بپزید و میل کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
sh kh
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

موضوعی که در هیچ کجای سیستم آموزشی دیده نمیشه، موضوعی بسیار مهم، مهمتر از خواندن و نوشتن و ریاضیات و علوم، مهارت زندگی کردن است. من فکر میکنم توی بیست سالی که عمرم به درس خواندن گذشت حتی یک بار،

- بیشتر
هرمیون
۱۳۹۹/۱۱/۰۴

وقتی از خانه بیرون می روید، اجازه دهید دنیاشماراکه بهترین هستیدببیند،زیراشمابهترین هستید.

حاج خانوم
۱۴۰۰/۰۹/۱۳

بسم‌الله الرحمن الرحیم کاربردی، کوتاه، دوست‌داشتنی و مفید... و اخرش عاشق خدایی می‌شوید که شما را از شدت علاقه خلق کرد...

کاربر ۲۰۶۷۷۳۵
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

خوب بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۹)
اما چرا دوست‌داشتن خود این‌قدر مهم است؟ دلیلش این است که کیفیت رابطهٔ شما با خودتان، کیفیت رابطۀ‌تان با دیگران را تعیین می‌کند.
Fatima
چگونه می‌توانید دیگران را دوست داشته باشید و نور زندگی بر آن‌ها بتابانید؟ عزت‌مند زندگی کنید. صادق و مهربان باشید. سعی کنید حرف‌های دلتان را بزنید. بی‌رحم نباشید و از کلمات برای تشویق و روحیه‌دادن به دیگران استفاده کنید. حتی اگر هیچ‌کس حواسش به شما نیست، باز هم کار درست را انجام دهید. بدون توجه به وضعیت زندگی دیگران، به آن‌ها احترام بگذارید. دست از قضاوت‌کردن بردارید. تمام تلاشتان را بکنید به دیگران کاری نداشته باشید. این‌که چه کار می‌کنند، چه می‌پوشند و چگونه حرف می‌زنند به خودشان مربوط است.
احسان رضاپور
هیچ‌گاه برای تبدیل‌شدن به آن کسی‌که می‌توانستید بشوید، دیر نیست.
taranom
بهترین هدیه‌ای که می‌توانید دریافت کنید، خودتان‌اید، آن حس مستمر از عشق به خود است که بهترین هدیه برای شماست.
Fatima
افرادی که عزت‌نفس پایینی دارند با انگیزه‌های اشتباه دست به کارهای اشتباه می‌زنند. آن‌ها برای این‌که به اندازهٔ کافی جذاب و لاغر باشند تا حد مرگ به خود گرسنگی می‌دهند، برای این‌که بتوانند به اندازهٔ کافی موفق باشند بسیار بیشتر از توانشان کار می‌کنند و برای این‌که مقبولیت دیگران را به‌دست آورند، رنج و دردی باورنکردنی به خود تحمیل می‌کنند. کارهای اشتباه این دسته افراد به همین جا ختم نمی‌شود.
Fatima
اگر شما بتوانید با تمام وجود به خودتان علاقه داشته باشید، می‌توانید به دیگران نیز به‌راحتی عشق بورزید.
Fatima
شما تا زمانی‌که کامل نباشید، خودتان را دوست نخواهید داشت. اما مسئله این‌جاست که هیچ‌کسی هیچ زمانی کامل نبوده و در آینده نیز نمی‌تواند باشد. عشق احساسی است که هیچ‌وقت به‌وسیلهٔ نقص‌ها و کمبودها محدود نمی‌شود و باعث می‌شود بهترین احساسات همراهش پدیدار شود.
Fatima
بسیاری از افراد خودشان را دست‌کم می‌گیرند و در ارتباط با دیگران به دنبال تأیید و اعتبار می‌گردند. این حسِ نیازمندی و پایین‌تر بودن، به یکی از دو نتیجهٔ زیر ختم می‌شود: یا موجب می‌شود افراد در رابطه‌هایشان برای دریافت توجه و تأیید از خود بگذرند و خود را قربانی کنند، یا این‌که برعکس از ایجاد رابطه با مردم، به‌کلی روی‌گردان شوند.
Fatima
به جای این‌که خودتان را تنبیه کنید و زندگی را به کام خود تلخ سازید، تصمیم بگیرید عاشق خودتان شوید، به این معنا که تمام آن‌چه در زیر پوستهٔ ظاهریتان قرار دارد را با تمام نقص‌ها و مشکلاتش، پذیرا باشید.
Fatima
جهان به‌خاطر این‌که شما در آن هستید، جای بهتری است. شما با تمامی خوبی‌ها و بدی‌هایتان، برای فردی دیگر حکم یک معجزه را دارید.
starlet

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۶
شابک۹۷۸۶۲۲۷۴۰۵۷۸۱
تعداد صفحات۳۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۶
شابک۹۷۸۶۲۲۷۴۰۵۷۸۱