با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اضطراب؛ دفتر سوم اثر ژاک لاکان

دانلود و خرید کتاب اضطراب؛ دفتر سوم

شکل‌های ابژه‌ی a

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اضطراب؛ دفتر سوم  نوشته  ژاک لاکان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اضطراب؛ دفتر سوم

کتاب اضطراب؛ دفتر سوم اثر ژاک لاکان با ترجمه صبا راستگار است که به شکل‌های ابژه‌ی a می‌پردازد. او با بررسی ماهیت اضطراب، توجه مخاطبان را به موضوعاتی مانند اضطرابی جلب می‌کند که بین لذت و میل قرار می‌گیرند.

درباره کتاب اضطراب؛ دفتر سوم

اضطراب پدیده‌ای بسیار آشنا است و همه انسان‌ها در زندگی بارها آن تجربه کرده‌اند. در مواجهه با شرایط سخت مانند بیماری عزیزان، شرایط بد اقتصادی، تغییرات بنیادی در زندگی فردی مثل ازدواج، امتحانات مهم، تصمیم‌گیری‌های کاری و... روان‌شناسان عقیده دارند میزانی از اضطراب برای پیشبرد کارها مفید است اما وقتی اضطراب از حد مجازش بیشتر شود به مرض تبدیل می‌شود و بازدارنده خواهد شد.

در کتاب اضطراب؛ دفتر سوم ژاک لاکان ماهیت اضطراب را بررسی می‌کند. او معتقد است که ابژه (آن چیزی که مشاهده می‌شود) نیست که سبب بروز اضطراب می‌شود بلکه نزدیکی به آن است که اضطراب را به وجود می‌آورد.

کتاب اضطراب؛ دفتر سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب اثری خواندنی برای علاقه‌مندان به مطالعات حوزه‌ روانشناسی و فلسفی است.

درباره ژاک لاکان

ژاک ماری امیل لاکان، ۱۳ آوریل ۱۹۰۱ در پاریس، فرانسه به دنیا آمد و ۹ سپتامبر ۱۹۸۱ در ۸۰ سالگی از دنیا رفت. او به خاطر ایده «بازگشت به فروید» و همچنین تاثیری که بر فلسفه گذاشت شناخته شده و مشهور است. او در دانشگاه پاریس درس خواند و دکترای پزشکی گرفت. از میان آثار او که به فارسی منتشر شده‌اند می‌توان به کتاب‌های اضطراب، درباره نام‌های پدر، آموزه من، بر سر کوه موریه و تلویزیون اشاره کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۲۵۶۶۳۹
۱۴۰۱/۰۱/۰۶

این کتاب، جلد سوم از مجموعه آقای ژوئل در هست، بهتره دو جلد ناخوداگاه همچون زبان ساختار می یابد رو بخونین. این کتاب بیشتر حول توضیح خواص ساختار وسواسی و هیستری هستش. هر چند بنظرم کتاب چندان خوبی نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۸۶-۷
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۸۶-۷