با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آخرین روز خانم بیکسبی اثر جان دیوید اَندرسون

دانلود و خرید کتاب آخرین روز خانم بیکسبی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آخرین روز خانم بیکسبی  نوشته  جان دیوید اَندرسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آخرین روز خانم بیکسبی

کتاب آخرین روز خانم بیکسبی نوشته جان دیوید اندرسون است. این کتاب با ترجمه‌ی هدا نژاد حسینیان منتشر شده است. معلم‌های مختلفی وجود دارند خوب و بد و مهربان عصبانی. خانم بیکسبی یکی از آن معلم‌هایی بود که بچه‌ها دیوانه‌وار دوستش داشتند و تحمل مدرسه را برای همه آسان می‌کرد. اما خانم بیکسبی سرطان دارد و دیگر نمی‌تواند به مدرسه بیاید. بچه‌ها تصمیم گرفته‌اند او را خوشحال کنند.

این کتاب عشق و محبت را به کودکان یاد می‌دهد و کمک می‌کند احساساتشان را درک کنند و بروز دهند.

خواندن کتاب آخرین روز خانم بیکسبی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنند

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب آخرین روز خانم بیکسبی

نمی‌دانم این حرف‌هایش واقعیت دارد یا نه، ولی برای این‌که تأییدش کنم سر تکان می‌دهم. استیو همیشه پر از آمار و ارقام است. گاهی اوقات چیزهایی را که می‌گوید برای خودم یادداشت می‌کنم و بعداً که به خانه می‌رسم، آن‌ها را گوگل می‌کنم؛ چیزهایی مثل این‌که زنبور سرخ چون نیش ملایمی دارد، می‌تواند چندین‌بار آدم را بگزد یا این‌که آنفولانزا اولین دلیل مرگ‌ومیر در گواتمالاست. او هیچ‌وقت دربارهٔ این چیزها اشتباه نمی‌کند. بعد از کلی سال دوست صمیمی بودن، من دیگر یاد گرفته‌ام که به حرف‌هایش شک نکنم. استیو مثل دانشمندها عینکش را بالا می‌دهد. فیلم بازی نمی‌کند، واقعاً نمی‌تواند عینکش را روی دماغش نگه دارد.

ربکا همان‌طور که فکر می‌کند چه کند، یکی‌یکی به همه‌مان زل می‌زند.

«گفتین تف، آره؟»

برند می‌گوید: «آره.»

«باشه... پس لابد اگه من این کار رو بکنم، خیلی افتضاح می‌شه، نه؟»

ربکا رودابوش آب دهانش را پرت می‌کند روی صورت استیو.

تمام بیماری‌های واگیردار دقیقاً همین‌جوری شروع می‌شوند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
𝘼𝙂𝘿`𝘚𝘶𝘨𝘢
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

خیلی عالی بود من از داستانش خیلی خوشم اومد🌷💐💙💜💚

سیده زهرا محمدی
۱۴۰۱/۰۵/۱۹

یکی از ویژگی‌های جالب بچه‌ها تروتازه بودن حس‌هاشونه. همین ویژگی‌شون باعث سرشوق اومدنشون از چیزهای کوچک می‌شه. چند روز پیش که کتاب «آخرین روزخانم بیکسبی» رو می‌خوندم، با خودم گفتم چقدر خوب که یه بخشی درون منه که هنوز بچه است‌. هنوز

- بیشتر
♬زحــ‌‌‌‌↻لღ
۱۴۰۱/۰۶/۱۶

کتاب خیلی خوبی بود خوشم اومد

تینا
۱۴۰۱/۰۴/۰۳

من نسخهی چاپیش رو دارم اما هنوز مطالعه نکردم

Need time
۱۴۰۱/۰۳/۲۵

انتظار داشتم خیلی بهتر باشه ...

عینکی خوش قلب
۱۴۰۰/۱۲/۰۳

بی‌نظیر بود.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲)
از آن‌طرف پارکینگ، صدای اولین زنگ مدرسه را می‌شنویم. آخرین جامانده‌های هفت ساعت کاربرگ حل کردن تحقیرآمیز و بوییدن جوراب ورزشی عرقی وارد مدرسه می‌شوند.
معصومه توکلی
بزرگ‌ترها بلدند وقتی حتی کار بدی نمی‌کنی، کاری کنند که احساس گناه کنی...
معصومه توکلی
به‌نظرم فرق بین هنرمندان و بقیهٔ ماها در همین است. هنرمندها می‌دانند که کجاها را سایه بزنند.
معصومه توکلی
واقعیت این است، همهٔ واقعیت این است؛ که در اصل، روز آخر نیست که از همه مهم‌تر است، بلکه روزهای قبلش اهمیت دارند؛ همان‌هایی که فرصت داری برگردی و دوباره بهشان نگاه کنی. آن‌ها روزهای میخکی هستند. شاید اول خیلی به چشم نیایند، ولی بیشتر با تو می‌مانند.
mah_s
باید بگویم که کریستینا ساکاتا تقریباً در همه‌چیز از من بهتر است. او بهتر از من می‌خواند، بهتر از من اسکیت بازی می‌کند، بهتر از من غذا می‌پزد و بهتر از من بسکتبال بازی می‌کند (البته تابه‌حال کسی را ندیده‌ام که در بسکتبال از من بهتر نباشد).
معصومه توکلی
«این‌جا هیچ کم‌وکسری نداریم، ولی گفته باشم: من هیچ کتاب کمیکی ندارم. هیچ دفترچهٔ خاطراتی هم ندارم که یه بچهٔ چُلمن اون رو نوشته باشه. تنها رُمانی هم که دربارهٔ خون‌آشام‌ها دارم، بیشتر از صد سال پیش نوشته شده. پس اگه دنبال چیزی توی این مایه‌ها هستین، بهتره همین الان برین پی کارتون.»
معصومه توکلی
روزهایی که با او بودم، حسشان کاملاً فرق داشت. بهتر بودند. انگار در یک جای رؤیایی بودم که زمان می‌ایستاد؛ جایی که انگار هیچ اتفاق بدی نمی‌توانست بیفتد. می‌شود گفت روزهای محشری بودند.
معصومه توکلی
به دنبالش، سکوتی طولانی حکمفرما می‌شود و من دوباره از پنجره به آسمان نگاه می‌کنم. ابرها کنار رفته‌اند و برای موج‌های بی‌پایان آبی، راه را باز کرده‌اند. برایم جالب است بدانم چه‌چیزی در ابرها وجود دارد که باعث می‌شود آدم‌ها به بهشت فکر کنند. شاید این‌که آن‌ها سر راه هستند و باید چیز دیگری، ورای آن‌ها، آن بالا بالاها باشد.
معصومه توکلی
گاهی آدم هنوز کاری را شروع نکرده، شکست می‌خورد، ولی مهم نیست. باید ادامه داد. به هر قیمتی.
معصومه توکلی
هر سه سر تکان می‌دهیم و بدون شک قیافه‌هایمان شبیه چندتا توله‌سگ کوچولوست که همگی مشتاقانه منتظر رفتن به پیاده‌روی هستند.
معصومه توکلی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۵۹-۵
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۵۹-۵