با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هاجستم و واجستم

دانلود و خرید کتاب هاجستم و واجستم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هاجستم و واجستم  نوشته  افسانه شعبان‌نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هاجستم و واجستم

هاجستمو و واجستم مجموعه شعری از شاعر توانای حوزه کودک و نوجوان، خانم افسانه شعبان‌نژاد برای گروه سنی نوباوه (۴+ سال) است.

 این کتاب با اشعار زیبا و تصاویری رنگی و جذاب اثر فرشته نجفی مفاهیم ساده مانند دوست‌داشتن طبیعت و گل‌ها و آزارنرساندن به حیوانات و بسیاری آموزه‌های اخلاقی و تربیتی دیگر را به کودک آموزش می‌دهد.

خواندن کتاب هاجستمو واجستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب برای خردسالان زیر سن مدرسه نوشته شده و والدین باید آن را برای فرزندانشان بخوانند.

 درباره افسانه شعبان‌نژاد

افسانه شعبان‌نژاد متولد اردبیهشت ماه ۱۳۴۲در کرمان است. شعبان‌نژاد فعالیت خود را در حوزه ادبیات کودک و نوجوان از سال ۱۳۶۰ آغاز کرد. سردبیری برنامه خردسالان و کودکان در رادیو، سردبیری مجلات رشد نوآموز و رشد دانش‌آموز، عضویت در شورای شعر کیهان بچه‌ها، عضویت در شورای شعر و موسیقی و شورای نمایشنامه‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را باید از فعالیت‌های او در زمینه کودک و نوجوان دانست. تاکنون بیش از 400 عنوان کتاب شعر، داستان، ترجمه و بازنویسی از شعبان‌نژاد برای کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

شعبان‌نژاد در سال ۲۰۱۰ کاندید دریافت جایزه آسترید لیندگرن، معتبرترین جایزه ادبی جهان در بخش کودک و نوجوان شد و کتاب ماست شیرین او در سال ۲۰۱۵، به فهرست کلاغ سفید کتابخانه بین‌المللی مونیخ راه یافت. باید خاطرنشان ساخت او جایزه‌های متعددی را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جشنواره بین المللی شعر فجر نیز دریافت کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۲۰۲-۴
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۲۰۲-۴