با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارابه‌ی خدایان

دانلود و خرید کتاب ارابه‌ی خدایان

۴٫۳ از ۱۱ نظر
۴٫۳ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارابه‌ی خدایان  نوشته  اریک فون‌دانیکن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارابه‌ی خدایان

کتاب ارابه‌ی خدایان نوشته اریش فون دنیکن است که با ترجمه اسماعیل قهرمانی‌پور منتشر شده است. کتاب ارابه‌ی خدایان او در سال ۱۹۶۸ نوشته شد. این کتاب، ادعا می‌کند موجودات فرازمینی خودشان را جای خدا به انسان‌ها معرفی کردند.

درباره کتاب ارابه‌ی خدایان

این کتاب بر پایه این فرضیه‌ای است که براسا آن بسیاری از تکنولوژی‌های تمدن‌های باستانی و ادیان برگرفته از مسافران فضایی هستند که به نام خدایان پذیرفته شده‌اند. به عبارت دیگر، کلمه خدایان که در کتاب‌های باستانی و تورات آمده، در واقع موجودات فرازمینی هستند که انسان‌های آن دوران به آن‌ها خدایان می‌گفتند. در این کتاب، نویسنده به بررسی آثار و نشانه‌های باقی‌مانده از مسافران فضایی در میان آثار تاریخی و باستانی و عهد عتیق می‌پردازد. ترجمه‌های مختلفی از این کتاب، با فاصله کمی از انتشار آن، در ایران در سال‌های مختلف و توسط ناشران و مترجمان مختلف به چاپ رسیده‌است.

خواندن کتاب ارابه‌ی خدایان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به فرضیه‌های عجیب علاقه دارید این کتاب را از دست ندهید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۱۵۲۶۵۲
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

توضیح محتوای کتاب رو بیشترکنیم

کاربر ۱۹۸۵
۱۴۰۰/۰۲/۱۴

نویسنده از ذهنی خلاق برخوردار بود . اشکال در تردیدی هست که در واقعیت داشتن مطالب وجود دارد . شاید آینده بتواند برای برخی از این تردید ها پاسخی قانع کنننده داشته باشد.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵۵۹-۹
تعداد صفحات۲۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵۵۹-۹