با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سپه‎سالار

دانلود و خرید کتاب سپه‎سالار

بر اساس زندگی محمد بن قاسم ثقفی

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سپه‎سالار  نوشته  نسیم حجازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سپه‎سالار

کتاب سپه‎سالار نوشته نسیم حجازی است، با ترجمه ابوسعاد حنفی منتشر شده است.

 این کتاب بر اساس زندگی محمد بن قاسم ثقفی نوشته شده است.  این کتاب از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول با عنوان «ناهید»، سرگذشت دختری‎ست که صدایش مسیر تاریخ هندوستان را تغییر داد. بخش دوم کتاب با عنوان «سپه‎سالار»، داستان خورشیدی از تاریخ اسلان است که از سرزمین عربستان طلوع کرد، بر آسمان ایالت سند درخشید و هنگام ظهر برای همیشه غروب کرد. 

خواندن کتاب سپه‎سالار را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به رمان تاریخی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب سپه‎سالار

اهالی جزیره دوباره خندیدند. ابوالحسن نمی‌توانست بفهمد که دختر جوان چگونه به آن‌طرف کشتی رسیده است. با حیرت غوطه زد و پس از عبور از زیر کشتی به طرف دیگر آن رفت، اما آنجا هم خبری از دختر جوان نبود. دوستش از بالا دوباره فریاد زد: «او غرق شده، احتمالاً کوسه‌ای او را بلعیده!»

ابوالحسن با ناامیدی برگشت، حالا همراهان ابوالحسن هم هم‌صدا با اهل جزیره می‌خندیدند! یکی از عرب‌ها به ابوالحسن گفت: «بیا بالا، او از شما بهتر شنا بلد است!»

ابوالحسن ریسمان را گرفت، اما هنوز پا روی نردبان نگذاشته بود که یک نفر پایش را گرفت و او را داخل آب انداخت. ابوالحسن فوراً خودش را کنترل کرد و نگاهی به اطراف انداخت. دختر جوان را دید که به سرعت از نردبان بالا می‌رفت. وقتی ابوالحسن وارد کشتی شد دختر جوان می‌خندید. بعد هم نگاهی به ابوالحسن کرد و به زبان عربی گفت: «متأسفم که خیس شدید.»

با شنیدن این جمله، آن هم به عربی، نگاه ابوالحسن و دوستانش دختر جوان را نشانه رفت. ابوالحسن با تعجب پرسید: «شما عرب هستید؟»

دختر جوان سرش را کج کرد، با دو دست آب گیسوانش را فشرد و جواب داد: «بله من عرب هستم، خیلی وقت است که منتظر کشتی عرب‌ها هستم، خیلی خوش آمدید، چه کالاهایی آورده‌اید؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Mojahed
۱۳۹۹/۰۸/۲۴

حماسی و شور انگیز👌🏻💫 در یک کلام عالی❤❤ اجرکم عندالله🤲🏻

کاربر ۲۹۱۲۴۴۵
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

کتاب را نمیتوانم خرید کنم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۵۸-۱۲-۱
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۵۸-۱۲-۱