دانلود و خرید کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده ایرج خوش‌خلق
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده اثر ایرج خوش‌خلق

کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده

معرفی کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده

کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده نوشته ایرج خوش خلق است که در انتشارات تخصصی موسسه مدارس یادگیرنده مرآت منتشر شده است.

با توجه به توسـعه‌ی آموزش و پرورش تطبیقی در جهان به عنوان یک روش مهم و عدم جایگـاه مناسـب آن در کشـور ما، موسسه مدارس یادگیرنده مرآت در راستای چشم‌انداز این مرکـز کـه پشـتیبانی از مـدارس کشـور است، علاوه بر ارائه خدمات و محصولات آموزشی به‌منظـور دانـش‌افزایـی نیـروی انسـانی مـدارس و افزایش مهارت ادراکی تصمیم‌گیران و مدیران مدارس اقدام به انتشار مجموعه کتاب‌های دانش‌افزایی کرده است. این کتاب‌ها راهی برای ورود تجربیات موفق کشورهای دیگر از سطح دانشگاه به آموزش و پرورش و به‌ویژه بـه مدرسـه و کلاس درس است.

کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده یکی از این کتاب‌ها است که با هدف بهبود وضعیت آموزش و رشد ذهنی دانش‌آموزان نوشته شده است.

خواندن کتاب اجرای ارزشیابی توصیفی به زبان ساده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام مدیران، معلمان و فعالان حوزه آموزش پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

م.د
۱۴۰۱/۰۶/۰۶

ابن کتاب رو به همه دانشجو معلم‌های سال اخر و معلم‌های باتجربه توصیه میکنم. ازونجایی که هنوز بعد از ۱۰ سال خیلی از معلم ها توی اجرای ارزشیابی کیفی توصیفی ، سلیقه ای عمل میکنن، (چون خیلی ها با این روش

- بیشتر
کاربر 4831742
۱۴۰۲/۰۷/۰۹

من با این کتاب در سامانه مدارس یادگیرنده مرآت آشنا شدم، دوره رو گذروندم و دیدگاهم به کلی نسبت به ارزشیابی کیفی و توصیفی تغییر کرد، با مطالعه و اجرای درست این مدل ارزشیابی متوجه خواهیم شد که چقدر ارزشیابی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۳٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۹۶ صفحه

حجم

۳٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۹۶ صفحه

قیمت:
۳۵,۰۰۰
تومان