با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبرآفرینی

دانلود و خرید کتاب رهبرآفرینی

۲۰ سال خرد کسب و کار کاربردی از فعالیت‎ها و محیط‎های مختلف

۲٫۵ از ۴ نظر
۲٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رهبرآفرینی  نوشته  دیو رمزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رهبرآفرینی

  کتاب رهبرآفرینی نوشته دیو رمزی با ترجمه مهسا علی‌میرزایی منتشر شده است. این کتاب ۲۰ سال خرد کسب و کار کاربردی از فعالیت‎ها و محیط‎های مختلف را بررسی می‌کند و در قالب یک کتاب مفید برای خواننده روایت می‌کند.

درباره کتاب رهبرآفرینی

خود را فردی رهبر می‌دانید یا شخصی کارآفرین؟ کسی که هنرش هدایت یک کسب‌وکار است یا کسی که توانایی ایجاد و اداره شغل را دارد؟ امروزه برای موفقیت یک کسب‌وکار، چیزی بیشتر از رهبری و کارآفرینی موردنیاز است؛ چیزی متشکل از نیرو، شجاعت و اراده یک کارآفرین و در عین حال هدایت و هماهنگی یک رهبر. برای پیشرفت یک کسب‌وکار به هر دوی این‌ها نیاز است، نیاز به یک «رهبرآفرین»!

رهبرآفرینی اثری متمایز از مدیر، نویسنده و رهبرآفرین برجسته و توانا دیو رمزی است یک راهنمای عملی گام‌به‌گام را برای ایجاد و گسترش یک کسب‌وکار رؤیایی در اختیار شما قرار می‌دهد؛

از زندگی‌کردن با رؤیاها، چشم‌اندازها و اهداف برای شروع کار تا تفویض مسئولیت به دیگران برای پیشرفت و گسترش کسب‌وکار و ساختن یک کسب‌وکار باشکوه و رؤیایی.

خواندن کتاب رهبرآفرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که دوست دارند کسب و کارشان را گسترش دهند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب رهبرآفرینی

لابد می‌پرسید چطور تسلیم‌شدن من منجر به موفقیت‌مان شد؟ من آن‌قدر درهم شکسته بودم که عمیقاً به درگاه خدا پناه برده بودم. من به‌عنوان یک فرد معتقد به خدا سعی می‌کنم در تمام جنبه‌های زندگی‌ام تا حد امکان دستورات الهی را اجرا کنم. لطفاً از دست من خشمگین نشوید! قرار نیست در این کتاب به الهیات در حیطه کسب و کار بپردازیم. به شما قول می‌دهم قرار نیست در صفحات پیش رو به اعتقادات مذهبی‌ام بپردازیم. با این حال، لازم است برایتان بازگو کنم هنگامی که آغاز به‌کار کردم و کسب و کار جدیدم را دوباره راه انداختم، تصمیم داشتم دستورات الهی را در مدیریت کسب و کارم به‌کار بگیرم. به باور من این قواعد که با مطالب این کتاب درهم تنیده است، دلیل پیروزی ما بوده‌اند.

حتی اگر شما فرد با ایمانی نیستید، باید به سخت تلاش‌کردن ایمان داشته باشید تا بتوانید موفق شوید. باید باور داشته باشید که رفتارتان با افراد باید همان‌گونه باشد که دوست دارید با شما رفتار شود وگرنه موفق نمی‌شوید. در جریان توضیحاتی که من پیرامون قوانین موفقیت‌مان خواهم داد متوجه خواهید شد که این قوانین، خوشایند هر عقل سلیمی است. در مورد کار ما موارد بسیار کمی رمزآلود یا عجیب و غریب هستند. همه‌چیز بدیهی است جز این مورد که ما به این حد از موفقیت دست پیدا کرده‌ایم. شما چه فرد با ایمانی باشید و چه نباشید، با مطالب این کتاب موافق خواهید بود و هنگام خواندن مطالب این کتاب، سری به نشانه تأیید تکان خواهید داد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۷-۸۳-۸
تعداد صفحات۴۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۷-۸۳-۸