با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران)

دانلود و خرید کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران)  نوشته  شمس الدین کریمی منش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران)

کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران) نوشته شمس الدین کریمی منش و محمد قهاری و داوود ملاعباسی است. این کتاب رشد و بلوغ پسران و تاثیر خانواده در تربیت آن‌ها می‌پردازد.

درباره کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران)

اگر بخواهیم در مسیر زندگی هر فرد از کودکی به نوجوانی و بزرگسالی ازلحاظ اهمیت و هم‌چنین موقعیت‌های پرخطر، دوره‌ای را مشخص کنیم، بدون شک و تردید باید دوره نوجوانی را در اولویت قرار دهیم. برای فهم موضوع بهتر است مثالی را عنوان می‌کنیم، فرض کنید، در بزرگراهی با سرعت‌بالا در حال رانندگی هستیم، ناگهان این بزرگراه به پایان رسیده و جاده‌ای در کوهستان با پیچ‌وخم‌های بی‌شمار، ناشناخته، با هوای برفی و جاده‌ای لغزنده روبروی ما قرار می‌گیرد، درحالی‌که ما انتظار چنین راه پرپیچ‌وخم و خطرناک را نداشتیم. در این لحظه چه باید کرد؟ باید سرعت ماشین را کم کرده و با احتیاط رانندگی کنیم تا به‌سلامت از آن عبور کنیم. اگر مسیر جاده کوهستانی برای ما شناخته‌شده باشد، بدون استرس و ترس وارد آن می‌شویم، اما اگر این مسیر ناشناخته باشد، میزان اضطراب ما دوچندان می‌شود و ترس بر ما حاکم می‌شود. بله دوره نوجوانی در مسیر کودکی به بزرگسالی، شبیه به همین مثال است، دوره بحرانی رشد و نمو است که ازنظر فیزیولوژیکی و روانی تحولات بسیار عمیقی در فرد ایجاد می‌کند و باعث می‌گردد نظم جسمانی و روانی نوجوان به هم بخورد، حال اگر نوجوان از تغییراتی که قرار است اتّفاق بیافتد، آگاه باشد، از میزان استرس و آشوب‌های درونی او کاسته خواهد شد. این کتاب کمک می‌کند این مسیر را برای فرزندتان هموار کنید.

خواندن کتاب نقش خانواده در رشد و هدایت نوجوان (ویژه‌ی پسران) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدینی که فرزند پسر دارند و زندگی فرزندشان برایشان مهم است پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۳۴۸-۲
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۳۴۸-۲