با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیین زندگی ؛ اخلاق کاربردی

دانلود و خرید کتاب آیین زندگی ؛ اخلاق کاربردی

۲٫۰ از ۹ نظر
۲٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آیین زندگی ؛ اخلاق کاربردی  نوشته  اح‍م‍دح‍س‍ی‍ن‌ ش‍ری‍ف‍ی‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آیین زندگی ؛ اخلاق کاربردی

کتاب آیین زندگی ؛ اخلاق کاربردی نوشته احمدحسین شریفی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته معارف اسلامی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

درباره کتاب آیین زندگی اخلاق کاربردی

کتاب آیین زندگی؛ اخلاق کاربردی کتابی است که برای واحد درسی با همین نام ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور تالیف شده است. نویسنده همین کتاب، یعنی احمدحسین شریفی کتاب دیگری با همین عنوان دارد که از دفتر نشر معارف اسلامی منتشر شده است. در برخی از دانشگاه‌ها تاکید بر خرید آن نسخه است. اگر استاد شما تاکید کرده که نسخه‌ی دفتر نشر معارف اسلامی را تهیه کنید، می‌توانید از طریق این لینک آن را دریافت کنید.

درباره انتشارات دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی آیین زندگی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
کاربر ۲۰۸۳۳۰۰
۱۳۹۹/۰۴/۳۱

اصلا قابلیت سرچ نداره

prirhm
۱۳۹۹/۰۴/۱۶

چرا نمیشه توی کتاب بیشتر از ۱ کلمه سرچ کرد ؟! من با همچین امیدی این کتاب رو خریدم که مثل بقیه پی‌دی‌اف ها میشهاین کار رو کرد ولی خب نمیشه 🤦🏻‍♀️

nika poornamazian
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

دوستان این کتاب سرچ داره؟؟

Mehri
۱۳۹۹/۱۰/۱۶

بدون قابلیت سرچ هیچ ارزشی نداره👎

shirin
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

این‌ ویراست‌ اوله‌ بدرد نمیخوره‌ ویراست‌ دوم مدنظرع‌ الان

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۴۷-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۴۷-۱