با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند

دانلود و خرید کتاب چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند  نوشته  لوییز وی گرستنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند

کتاب چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند اثر لوییز وی گرسنتر با ترجمه ناصرگشتایی و نادر خاصی منتشر شده است. در این کتاب نویسنده براساس ده سال تجربه مدیریتی خود در آی‌بی‌ام به پیشنهاد و بررسی شیوه‌های نوین کسب و کار پرداخته است.

درباره کتاب چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند

شرکت‌های بزرگ از پشت میز‌ها اداره نمی‌شوند. مدیران موفق کسانی هستند که میلیون‌ها مایل سفر می‌کنند با هزاران مشتری، شریک کاری و کارمند آی‌بی‌ام دیدار می‌کنند و ذره ذره به دانش و تجربه‌ی خود می‌افزایند. مدیران موفق عموما زمانی از رازهای موفقیت خود پرده می‌دارند که دیگر زمان بازنشستگی رسیده است و در این کتاب هم نویسنده در همین زمان به نوشتن روی آورده است. این کتاب یک راهنمای کامل برای کسانی است که قصد دارند هدایت و رهبری مجموعه‌های کوچک و بزرگ را به‌عهده بگیرند و موفقیت خودشان و مجموعه‌شان را تضمین کنند. این کتاب علاوه بر بررسی روش‌های مدیریتی کارآمد با روایتی خطی و داستانی خود برای خواننده‌ی غیر متخصص هم جذابیت دارد.

درباره لوییز وی گرسنتر

لوییز در اول مارس سال ۱۹۴۲ در مینولا، در نیویورک، مرکز بخش ناسو در لانگ آیلند به دنیا آمد. پدرش رانندهٔ ماشین حمل‌ونقل شیر بود و درنهایت پیک شرکت آبجوسازی شِفِر اف‌انداِم شد. مادرش منشی بود، معاملات ملکی انجام می‌داد و درنهایت مدیر یک مدرسهٔ عالی دوساله شد. همراه با سه برادر – یکی بزرگ‌تر و دو برادر کوچک‌تر – در مینولا زندگی کرد تا اینکه در سال ۱۹۵۹ خانه را به‌قصد دانشگاه ترک کرد.

او در یک خانوادهٔ متوسط، صمیمی، همبسته و کاتولیک بزرگ شد. خودش می‌گوید هر کار خوبی که در زندگی‌اش انجام داده، نتیجهٔ تربیت خانوادگی‌اش بوده است. پدرش عاشق یادگیری بوده و قدرت درونی بالایی داشته است و نیازمند تقدیر و تقویت دیگران نبوده. مادرش بسیار منظم و سخت‌کوش بود و برای همهٔ فرزندانش آرزوهای بزرگ داشت. او فرزندانش را در مسیر برتری، پیشرفت و موفقیت قرارداد.در خانوادهٔ گرستنر تحصیلات یک اولویت محسوب می‌شد. پدر و مادرش هر چهار سال خانه‌شان را گرو می‌گذاشتند تا مخارج تحصیل فرزندانشان را فراهم کنند. لوییز در مینولا به یک مدرسهٔ ابتدایی دولتی، سپس به چامیناد و یک دبیرستان کاتولیک رفت. در سال ۱۹۵۹ تحصیلات متوسطه را به پایان رساند و وقتی از دانشگاه دارتماوت بورس تحصیلی دریافت کرد به نوتردام رفت. این بورس ازنظر مالی برای خانواده یک منفعت بزرگ برشمرده می‌شد، بنابراین در سپتامبر سال ۱۹۵۹ روانهٔ دارتماوت شد.

چهار سال بعد با مدرک لیسانس علوم مهندسی ازآنجا فارغ‌التحصیل شد. بلافاصله به مدت دو سال در مدرسهٔ کسب‌وکار هاروارد درس خواند. در سن ۲۳ سالگی از هاروارد بیرون آمد و وارد کسب‌وکار شدم.

او چندین دوره مدیر کسب و کار‌های کوچک بود تا کم کم با آی‌بی‌ام قدیمی آشنا شد و بعد از مدتی هم پایه
‌ی یک کسب و کار جدید را بنیان گذاشت.

کتاب چه کسی می‌گوید فیل‌ها نمی‌توانند برقصند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب می‌تواند راهنمای تمام کسانی باشد که قصد دارند کسب و کار کوچک و یا بزرگ خود را مدیریت کنند. این کتاب یک راهنمای قدم به قدم برای تعیین هدف‌ها و پیش‌بینی آینده برای رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه شغلی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تعداد صفحات۳۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۳