با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فریاد عاشقی

دانلود و خرید کتاب فریاد عاشقی

۲٫۰ از ۱۴ نظر
۲٫۰ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فریاد عاشقی  نوشته  ملیحه ضیایی فشمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فریاد عاشقی

کتاب فریاد عاشقی، داستانی جذاب از ملیحه ضیایی فشمی است که ماجرای عشق و فراق نازنین که هنرمندی مشهور است بیان می‌کند. کتاب فریاد عاشقی را انتشارات نیک‌مهر منتشر کرده است.

درباره‌ی کتاب فریاد عاشقی

فریاد عاشقی، روایتی از عشق و دوری و عشق و وصال است. رابطه‌ها و بازی‌های عشقی که ممکن است هرکسی را درگیر خود کند و در نهایت یا برایش آرامش و خوشبختی به ارمغان بیاورد و یا او را به ورطه‌ی جنون بکشاند. نازنین دختری هنرمند و بسیار پرمهر است و هرجایی که می‌رود و در کنار هر کسی که قرار می‌گیرد تلاش می‌کند تا او را به نوعی کمک کند. همین کمک کردن‌ها سبب می‌شود با جوانی به نام امید آشنا شود. کم کم نازنین متوجه می‌شود که احساسی که به امید دارد متفاوت است و عشقش بر او غلبه می‌کند اما از سوی امید مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد. در همین زمان است که سر و کله‌ی مردی در زندگی او پیدا می‌شود که دل در گرو عشق نازنین دارد. اما دل نازنین برای او نمی‌تپد و هر تلاشی هم که می‌کند بی‌فایده است... آیا نازنین می‌تواند در کنار این مرد، زندگی خوبی را تجربه کند؟

ملیحه ضیایی فشمی در کتاب فریاد عاشقی روابط پیچیده‌ی انسان‌ها و نقش پررنگ مهر و محبت را نشان داده است و سرانجام کارها و رفتارهای اشتباه را به خوبی نمایان کرده است.

کتاب فریاد عاشقی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به داستان‌های عاشقانه و روابط پر و پیچ خم انسانی که دل در گرو عشق داده است، علاقه مند هستید، کتاب فریاد عاشقی برایتان جذاب و خواندنی است.

جملاتی از کتاب فریاد عاشقی

حرفهای مادرم در حالی که نگاه پرخشمش بر من سنگینی می‌کرد را بی جواب گذاشتم و فوراً به اتاقم رفتم.

یعنی همان جایی که محل کارم هم محسوب می‌شد. همه روزه ساعت‌ها آنجا می‌نشستم و از چیزهای مورد علاقه‌ام نقاشی می‌کشیدم اکنون سوژه جدیدی در دستم داشتم، چهره آن جوان بسیار جذاب بود بخصوص اینکه توام با شرم وحیای خاص خودش بود. لحظه‌ای از نظرم محو نمی‌شد برای ترسیم صورت او همه چیز مهیا بود، بدون در نظر گرفتن زوایای سیمایش این امر میسر نمی‌شد. چرا که در چند لحظه دیدار نمی‌توان چهره واقعی کسی را تشخیص داد اما همیشه سعی می‌کردم تخیلاتم را هم وارد بوم نقاشی کنم و از خود طرحی نو خلق نمایم. خیلی دوست می‌داشتم بیشتر سفر کنم تا کارم را توسعه دهم تا آرزوی داشتن نمایشگاهی از رویاهایم محقق شود. از همه چیزهای پیرامونم آسان نمی‌گذشتم و با احساس لطیف یک نقاش نگاه می‌کردم. رنگ‌های ملایم را بیشتر ترجیح می‌دادم تا جلوه رؤیایی آن بیشتر نمایان شود. لحظاتی غرق در کشیدن نقاشی آن فرد ناشناس بودم که پول به حسابم واریز شد.

گفتم: «آدم خوب هم پیدا می‌شود!»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
شیدا
۱۳۹۸/۱۱/۰۴

نویسنده از دستور زبان هیچ شناختی نداشته!! اشکالات بسیار زیاد در جمله بندی ها، پاراگراف ها، فصل بندی ها. اینکه نویسنده گاها از زبان خودش نقل میکنه و گاها خودش رو سوم شخص خطاب میکنه و نقل میکنه بنظرم سبک

- بیشتر
Mohammad Bagheri
۱۳۹۸/۰۹/۲۹

با تشکر از زحمت نویسنده محترم این اثر و اپلیکیشن طاقچه که این اثر رو به رایگان برای دریافت و مطالعه قرار داد. متاسفانه محتوای کتاب حاضر از چند نظر دارای مشکل بود، فصل بندی ها به درستی انجام نشد و

- بیشتر
Hana
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

به نظرم وحشتناک ترین کتابی بود که خواندم داستان روایت گر مشخصی نداشت، ساختار خوبی نداشت، حیف از وقت که هدر رفت ،در رویا بود ،شخصیت زن را در بسیار پایین آورده بود. سست عنصر ،خائن ،از همه جا رانده

- بیشتر
کاربر ۱۴۷۳۱۷۱
۱۳۹۸/۱۲/۲۹

کتاب خیلی خوبی میتونست باشه چون موضوع خوبی داشت اما سبک نوشتن خیلی بد بود نیاز به یک ویراستار خوب داشت

masi
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

خیلی معمولی بود

Fateme Rezaei
۱۳۹۹/۰۷/۲۸

به معنای واقعی و تمام احترامی که برای قلم نویسنده دارم خیلی مسخره و آبکی بود.🥱

Djavad Hosseini
۱۳۹۸/۱۱/۰۴

یک رمان در پیتی مزخرف نه داستانش جالب بود نه جمله بندیها و پاراگرافها و فصلها و... درست بود و برخی مطلبها رو دهها بار تکرار کرده حیف امتیازی که به این کتاب داده بشه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱