با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره‌ی خدا اثر ایریس یاب

دانلود و خرید کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره‌ی خدا

کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره‌ی خدا  نوشته  ایریس یاب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره‌ی خدا

دکتر ایریس یاب رهنمودهایی درخصوص برخورد با سوالات کودکانتان درباره خدا را در مجموعه‌ای با عنوان کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا، منتشر کرده است. دکتر مسعود حاجی‌زاده این کتاب را به فارسی بازگردانده است.


درباره کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا

پرسش درباره خدا یکی از دغدغه‌های انسان‌هاست؛ این پرسش از دوران کودکی مطرح می‌شود و چگونگی پاسخ‌گویی به آن، تاثیر بسزایی در رشد شخصیت فردی و اجتماعی ما دارد. ایریس یاب در کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا، تلاش کرده تا با نگاهی فرامذهبی به پرسش‌های کودکان درباره خدا پاسخ دهد. هدف از نگارش این کتاب معرفی روش‌های مفیدی برای شناخت خداست. بدون شک مطالعه این کتاب به والدین کمک می‌کند تا فرزندان خود را در مسیر رشد معنوی همیاری کنند. ایریس یاب اعتقاد دارد آموزش درباره خدا به معنی آموختن زندگی به نوعی دیگر است. شما از زیستی با معنا، امید، تعهد و تصمیم‌گیری مبتنی بر اندیشه می‌آموزید.

بخش نخست کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا، به سوالات کودکان درباره خدا اختصاص دارد. در بخش دوم راه‌های مختلف ارتباط کودکان با خدا مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. در بخش آخر نیز حوزه وسیع‌تری از آموختن درباره خدا مورد توجه قرار گرفته است.

خواندن کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا را به همه والدین پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که سوال درباره خدا برای اغلب کودکان مطرح می‌شود و نحوه پاسخگویی به این پرسش تاثیر بسزایی در رشد فردی و اجتماعی فرزند شما خواهد داشت.

جملاتی از کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا

هنگامی که فرزندتان می‌پرسد: خدا کیست؟ چه پاسخی به او می‌دهید؟ بله، پاسخ این سوال، کار آسانی نیست. قرن‌هاست که فلاسفه، علما، شعرا، هنرمندان و دانشمندان در جست‌وجو برای پاسخ این پرسش عمیق، تلاش می‌کنند. در جوامعی که اقوام و فرهنگ‌های متعددی دارند، فرزند شما ممکن است با کودکانی برخورد داشته باشد که دارای باورهای مختلفی هستند (مسلمان، مسیحی، یهودی، زرتشتی و یا حتی بی مذهب). اطلاع از باورها و نظرات مختلفی که در این‌گونه جوامع درباره خدا وجود دارد، موجب طرح سوالات بیشتری از سوی فرزندانتان می‌شود.

برخی مردم تصور می‌کردند خدا دارای شخصیت ویژه‌ای است. لذا او را ستاره یا کوهی خاص تلقی می‌کردند. برخی دیگر تصور می‌کردند خدا قدرت و نیرو است. چینی‌ها، این نیرو را تائو خطاب می‌کنند، هندوها آن را رتا می‌نامند و ایرانیان عهد باستان به آن آشا می‌گفتند.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب کلیدهای آموختن به کودکان درباره خدا، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲