با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز

دانلود و خرید کتاب چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز  نوشته  کارول. اس.  پیرسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز

چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز کتاب مفیدی برای زنان و نوشته کارول اس. پیرسون است. در این کتاب زنان با کهن الگوهای قدرت زنانه آشنا می‌شوند.

درباره کتاب چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز

خدایان المپ منقرض شده‌اند و معبد انان نابود اما این خدایان و ایزدبانوان همچنان با ما هستند و کسانی که می‌دانند چگونه آن‌ها را شناسایی کنند، می‌توانند حضورشان را تشخیص دهند. ما هنوز هم ردپای آن‌ها را در ادبیات، فیلم‌های مشهور و رفتارهای انسانی مشاهده می‌کنیم. اگر بتوانید حضور آن‌ها را در وجود خود و پیرامون خود شناسایی کنید، می‌توانید شادتر شوید، احساس خوشبختی بیشتری کنید و در عملکرد خود ترس کم‌تر و شهامت بیشتری داشته باشید. کارول اس. پیرسون در این کتاب شما را نمادهای باستانی و کهن الگوهای قدرت زنانه آشنا می‌کند تا با کمک انها بتوانید به خودشناسی بهتری برسید و قدرت های نفتهه زنانه را در خود بیش از پیش تقویت کنید.

 خواندن کتاب چهار قدرت مهم زنان برای کسب موفقیت و آرامش در دنیای امروز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مخاطب این اثر زنان به ویزه زنان و دختران جوان نسل جدید هستند.

 درباره  کارول. اس. پیرسون

دکتر کارول. اس. پیرسون، نویسنده معروف حوزهٔ آرکی‌تایپ‌ها و کاربرد آن‌ها در زندگی روزمره و کار است. کارهای او به واسطهٔ افزایش هوش داستانی، به مردم سراسر دنیا کمک کرده تا هدف خود را بیابند و زندگی موفق‌تری داشته باشند و به سازمان‌ها یاری رسانده تا به اهداف سطح بالای خود دست یابند. شهرت او به خاطر آثار نوآورانه‌اش است:

قهرمان درون: شش کهن‌الگویی که با آن‌ها بسر می‌بریم،

بیداری قهرمان‌های درون: دوازده کهن‌الگویی که به ما کمک می‌کنند خود را بیابیم و دنیایمان را دگرگون سازیم؛

مدیر تحول‌آفرین: رویکردی جدید به مدیریت قرن بیست و یکم؛

قهرمان و تبهکار: چگونه با استفاده از قدرت کهن‌الگوها، برندهای تجاری فوق‌العاده بسازیم (این کتاب اثر مشترک پیرسون و مارگارت مارک است)؛ مقیاس کهن‌الگوئی پیرسون - مار (این کتاب اثر مشترک پیرسون و هوگ مار است)

آثار کارول. اس. پیرسون متأثر از تجربه شخصی و نیز تجربه حرفه‌ای سطح بالای او است.

در حال حاضر، دکتر پیرسون نویسنده، سخنران، سرپرست کارگاه‌های آموزشی، و مشاور است. در حوزهٔ مشاوره به مدیران و تیم‌های مدیریتی بخش‌های غیر انتفاعی، آموزشی، سیاسی و دولتی کمک فکری می‌رساند. او کارگاه‌های آموزشی متعددی را برای رشد توان مدیریتی و نیز بیدارسازی قهرمان‌های درون برگزار می‌کند.

جملاتی از کتاب چهار قدرت مهم زنان

بر اساس منابع موجود، رابطهٔ میان خدایان و انسان‌ها در اسطوره‌شناسی یونان غالباً گیج‌کننده و دارای جزئیات متناقض است. این فصل به منظور شناخت بهتر شخصیت‌های اسطوره‌ای این کتاب طراحی شده است. در صورت نیاز، شخصیت‌های اسطوره‌ای معادل این شخصیت‌ها را نیز آورده‌ام.

آفرودیت: ایزدبانوی عشق، زیبایی، لذت و زایش؛ همسر هفایستوس؛ در اسطوره‌های روم به نام ونوس شناخته می‌شود.

آپولو: خدای خورشید، موسیقی، شعر و بسیاری چیزهای دیگر؛ پسر زئوس بود و در معبد دلفی پرستش می‌شد.

آریادنه: همسر دیونوسوس؛ دختر مینوس و پسیفونه (پادشاه و ملکهٔ کرت)؛ خواهر ناتنی مینوتور؛ به تسئوس کمک کرد که مینوتور را به قتل برساند.

آتنا: ایزدبانوی خِرد و صنایع دستی؛ دختر متیس و زئوس؛ الههٔ نگهبان شهر آتن.

کرونوس: پادشاه تیتان‌ها؛ شوهر رئا؛ پدر زئوس، هرا، هادس، پوزیدون، دیمیتر و هستیا.

دیمیتر: توسط زئوس، پرسفونه را باردار شد؛ دختر کرونوس و رئا - پادشاه و ملکهٔ تیتان‌ها؛ خواهر زئوس؛ بنیان‌گذار مراسم اسرار الوزینیا.

دموفون: پسر ملکه متانیرا.

دیونوسوس: خدای زراعتِ انگور، شراب، ناظر بر جشن‌های مقدس و حاصلخیزی طبیعت، خدای تئاتر و خلسهٔ مذهبی؛ پسر پرسفونه و هادس؛ شوهر آریادنه؛ رومیان او را باکوس می‌خواندند.

اروس: خدای عشق؛ شوهر سایکی؛ در اسطوره‌های روم کوپیدو نامیده می‌شود.

گایا: نخستین و اصلی‌ترین مادرِ زمین.

هادس: خدای دنیای زیرین؛ شوهر پرسفونه؛ پسر کرونوس و رئا (پادشاه و ملکهٔ تیتان‌ها)؛ برادر زئوس، دیمیتر، پوزیدون، هرا و هستیا.

هکاته: ایزدبانوی مرتبط با چهارراه‌ها؛ به دیمیتر محبت می‌کند؛ زمانی که پرسفونه از دنیای زیرین به دنیای بالایی می‌رود جای او را می‌گیرد.

هفایستوس: خدای آهنگری و صنعتگری؛ پسر هرا توسط بِکرزایی؛ شوهر آفرودیت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
پریوش
۱۳۹۸/۱۰/۱۳

مقدمه ش قشنگ بود دوست دارم نسخه چاپی ش رو بخرم ممنون بابت معرفی و مقدمه کافی بود

mahtab
۱۳۹۸/۰۸/۲۶

امکان خرید کتاب با توجه به اوضاع اینترنت نیست، خیلی تلاش کردم به درگاه بانک وصل نمیشه. کتابهای با تخفیف مهلت تخفیفشون تموم میشه اینطوری که

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
علف‌های هرز روان ما، اندیشه‌های درونی شدهٔ خانواده، دوستان و فرهنگ هستند که برای ما مناسب نیستند. علاوه بر این، صدای درونی خودِ سرزنشگری که اکثر ما آن را تجربه می‌کنیم، صدایی که ما را با دیگران مقایسه می‌کند و برایش فرقی نمی‌کند که اگر ما بیشتر به دیگران شبیه باشیم شادمان‌تر خواهیم بود یا نه، علف هرز دیگری است که درون روان ما رشد کرده است. وظیفهٔ ما این است که بذر استعدادهای درونمان را بیابیم، آن‌ها را بکاریم تا جوانه بزنند و علف‌های هرزی را که نور و غذای بذرهای مفید را هدر می‌دهند، از ذهن خود خارج کنیم.
lady_lawyer
بنابراین او الگویی است که نشان می‌دهد چگونه می‌توان به طور پیوسته از یک موقعیت به موقعیت دیگری حرکت کرد و هنگامی که سرنوشت، شما را می‌رباید و به زندگی دیگری می‌برد که انتخاب شما نبوده، چگونه همچون روحی سبک‌بال، با انعطاف‌پذیری زیاد و آگاهی ژرف از موقعیت قبلی به موقعیت جدید بروید.
زهرا پورولی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۰۱۴-۵۱-۹
تعداد صفحات۶۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۰۱۴-۵۱-۹