با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان

دانلود و خرید کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان

۴٫۰ از ۳۴ نظر
۴٫۰ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان  نوشته  فاطمه بدرطالعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان


کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان توسط فاطمه بدرطالعی گردآوری و تدوین شده است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتشار این کتاب را برعهده داشته است.کمک به تربیت و پرورش توانایی‌های جسمی و آموختن مهارت‌های لازم به کودک و نوجوان، باید به شکلی انجام شود که هر کدام از آن‌ها در سایه‌ی جاذبه‌ی بازی‌ها، هم به سلامتی روح و روان دست یابند و هم برای قبول مسئولیت‌های زندگی، آمادگی بیش تری بیابند.

درباره کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان

 کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان دربردارنده مجموعه بازی‌هایی در اشکال گوناگون، اعم از بازی‌های پرتحرک، کم‌تحرک و بازی‌های خانوادگی است. 

کتاب حاضر، یک اثر تحقیقی و پژوهشی نیست. کتابی ساده است که کودکان و نوجوانان می‌توانند با استفاده از آن، اوقات فراغت خود را با شادی و نیرو پر کنند. در این کتاب سعی شده است نوع بازی، متناسب با جا و مکان، خانه‌ها و آپارتمان‌ها، مهدکودک‌ها، دبستان‌ها و پارک‌ها و حتی فضای کوچک اتومبیل‌ها (هنگام مسافرت) باشد. 

خواندن کتاب بازی‌های محلی ایران برای کودکان و نوجوانان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

بازی‌های این کتاب برای گروه سنی «الف» تا «د»  یعنی کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۵ سال مفید و سازنده است که با کمک بزرگسالان و مربیان می توانند انها را انجام دهند. در بسیاری بازی‌ها، بزرگ‌سالان هم می‌توانند شرکت کنند و مدتی در دنیای کودکان و نوجوانان سیر کنند و لذت ببرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۳)
کاربر ۱۴۳۱۰۱۸
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

عالی بود

کاربر ۱۴۵۶۲۵۹
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

خیلی عالی بود

MAHDISA
۱۳۹۹/۰۴/۱۶

خیلی عالی بود فقط ای کاش بازی های انفرادی هم داشت.

یلدا
۱۳۹۹/۰۵/۰۵

واقعا متشکرم از طاغچه که همچین کتاب های قشنگ زیبا میزاره عالی بود😍❤

samaneh
۱۳۹۹/۰۲/۱۶

😀عالی😀

کاربر ۱۸۶۰۱۲۵
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

این خوب بود عالیه وقتی دور همیم وحوسله مون سر میر بادوستانم بازی می کنیم البته من یک بچه هستم بازی های اینجا عالیه ممنون از طاقچه

باربد
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

تقریبا همه ی بازی هاش رو بلد بودم ولی در کل کتاب خوبی بود

maryam
۱۳۹۹/۰۵/۲۷

خب این کتاب بازی هایی داشت که مامان من بهم یاد داده بود و من با دوستام بیشترش رو بازی کردیم و از نظر من چیز خاصی نداشت برای اونایی خوبه که بازی های قدیمی رو بلد نیستن

ZiZi_lash
۱۳۹۹/۱۱/۰۹

خوشم نیومـــد.

کاربر ۲۰۲۲۰۸۴
۱۳۹۹/۰۴/۰۶

چرا برای نمونه فقط مقدمه رو گزاشتین

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است