با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پسرک بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار

دانلود و خرید کتاب پسرک بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار

۳٫۸ از ۱۶ نظر
۳٫۸ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پسرک بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار  نوشته  گیزلا بونزلز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پسرک بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار

کتاب پسرک‌بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار نوشته گیزلا بونزلز است که کمال بهروزکیا آن را به فارسی ترجمه کرده و توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسیده است.

کتاب پسرک‌ بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار شامل دو داستان یکی به نام پسرک بی نظم و دیگری آدمک‌های روی دیوار است. هر دو داستان دارای نکات تربیتی برای کودکان هستند و نویسنده توانسته است این نکات را در مسیر داستان به‌زیبایی بیان کند.


خلاصه کتاب پسرک‌ بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار

اولین داستان از کتاب پسرک‌ بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار داستان پسری را روایت می‌کند که بسیار بی‌نظم است. روزی از روزها خورشید خانم با قلقلک دادن کف پای پسرک او را زود از خواب بیدار می‌کند. پسرک هر کدام از لباس‌های خود را از گوشه‌ای از اتاق پیدا کرده و می‌پوشد، اما کت دکمه قرمزی‌ش را پیدا نمی‌کند. بنابراین مجبور می‌شود همه جا را به دنبال کتش بگردد.

داستان دیگر کتاب پسرک‌های بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار نیز قصه پسری است که آدمکی را روی دیوار نقاشی می‌کند و با او دوست شده و به دیدن دوستان آدمک می‌رود.

خواندن کتاب پسرک‌های بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب پسرک‌های بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار برای کودکان کلاس اول تا ششم دبستان کتاب مناسبی است. پدر و مادرها می‌توانند با استفاده از این کتاب اهمیت نکاتی همچون نظم را به کودکان در قالب داستان یادآور شوند.

جملاتی از کتاب پسرک‌بی‌نظم و آدمک‌های روی دیوار

پسرک همه‌جا را گشت، اما کتش را پیدا نکرد. از خورشید خانم پرسید: «کت دگمه قرمزی من را ندیدی؟» خورشید خانم گفت: «کت را دیده‌ام؛ ولی تا دست و صورتت را نشویی، نمی‌گویم کجاست؟» پسرک سرش را تکان داد و گفت: « دست و صورتم را شسته‌ام، دیروز بعدظهر! حالا بگو کتم کجاست.» برای خواندن جمله‌های بیشتری از کتاب، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
Elham jannesari
۱۳۹۹/۰۴/۲۵

داستان دوم از خلاقیت خوبی برخورداره. به نظرم حتی نویسنده میتونست این ایده که نقاشی های روی دیوار هم زندگی میکنن رو بهتر ازش استفاده کنه و داستان قوی تری بنویسه.

elaheh
۱۳۹۹/۰۵/۲۱

داستانهای خوبی هستند از تصویرگریش هم خیلی خوشم اومد ساده و زیباست

parniyan
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

برای بچه های پایین ۱۰ سال خیلی خوبه

سارا پارسا
۱۳۹۹/۰۹/۲۶

با علی این کتاب و 26 آبان 1399 خوندیم. نمیدونم ولی احساس میکنم شاید بدآموزی داشت.

sbabayan
۱۴۰۰/۰۲/۱۶

کتاب به نظر دختر شش ساله من رنگی نبود و کمی خسته کننده بود.

JONEOR
۱۳۹۹/۰۹/۱۸

عالی بود و بینظیر💗💗💗💚💚💚❤❤💚💚💗💗💗💗💗💗💗💗💗🌺🌺🌺🌹🌹🌹یک کیلو و نیم مرسی😗😙😚

🔥army girl🔥
۱۳۹۹/۰۶/۳۰

خیلی قشنگ بود داستان دوم قشنگ تر از داستان اول بود💞

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
نوع فایلPDF
شابکundefined