با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دختر قهرمان

دانلود و خرید کتاب دختر قهرمان

۵٫۰ از ۸ نظر
۵٫۰ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دختر قهرمان  نوشته  حمزه سردادور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دختر قهرمان

در میان سلاطین و پادشاهان قدیم ایران، شاه اسمعیل صفوی از منزلت خاصی برخوردار است. این موقعیت ممتاز او را می‌توان ناشی از یک سلسله ملاحظات و عوامل تاریخی و سیاسی دانست که طبعا در سرنوشت مملکت ما نیز مؤثر بوده‌اند. چون این کتاب در واقع سرگذشت شاه‌اسمعیل صفوی است لذا بی‌مناسبت نیست که اشاره کوتاه و مختصری به اوضاع ایران قبل از به قدرت رسیدن شاه اسمعیل، دودمان و خانواده شاه اسمعیل و نقش او در تاریخ ایران بشود. این توضیحات به خوانندگان کمک می‌کند که داستان «دختر قهرمان» را با توجه به زمینه‌های سیاسی، مذهبی و اجتماعی حاکم بر آن زمان، بهتر درک کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ساجده
۱۳۹۵/۱۱/۲۹

خیلی زیبا وعالی.مثل بقیه ی اثار اقای سردادور.پیشنهادمیکنم حتمابخونید.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
مؤلف تاریخ تبریز می‌نویسد که وقتی چند نفر از لوطی‌های «نامدار» را به پای چوبه دار آوردند، یکی از آنها به نام پهلوان یاری که سرآمد اقران بود، قلاب پرزرق و برق و زیبایی از جیب درآورد و به دست جلّاد داد و گفت: داداش، تا زنده بودم بالادست تمام لوطی‌های تبریز بودم، حال از تو خواهش دارم که مرا از قلاب خودم به دار بیاویزی تا در حین مرگ هم از دیگران ممتاز باشم!
Parasto

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۸۰-۰
تعداد صفحات۵۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۸۰-۰