با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی My Lord Bag of Rice (کیسه ی برنج خدای من)

دانلود کتاب صوتی کتاب صوتی My Lord Bag of Rice (کیسه ی برنج خدای من)

بدون نظر
بدون نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب صوتی My Lord Bag of Rice (کیسه ی برنج خدای من)

Enjoy Story and Learn English

کتاب My Lord Bag of Rice داستانی زیبا و آموزنده است که با هدف تقویت درک متون زبان انگلیسی به کمک گوش دادن به داستان های اصیل، توسط گروه ویراستاری و قصه خوانی از کشور بریتانیا با لهجه زیبای British صوتی شده است.

در ضمن کتاب متنی دو زبانه (فارسی – انگلیسی) متناظر با این کتاب صوتی نیز منتشر شده است. پیشنهاد می‌شود برای ارتقای جنبه آموزشی همزمان با شنیدن داستان، در صورت نیاز متن انگلیسی آن را از نظر بگذرانید و برای بالا بردن درک داستان از ترجمه فارسی آن بهره‌گیری کنید. بخش فارسی و انگلیسی از نظر صفحه بندی هماهنگ است ولی از نظر جمله بندی و پاراگراف‌ها ناگزیر تفاوت هایی دارد تا زیبایی داستان در هر دو زبان محفوظ باشد.

این داستان هیجان انگیز ژاپنی مبارزه‌ی بین یک جنگجو و یک هزارپای غول پیکر را بیان می کند. پاداش شجاعت در در این داستان کسب ثروت و یا ازدواج با یک شاهدخت نیست بلکه رسیدن به یک منبع غذایی بیکران است.

در قسمتی از این داستان می‌خوانید:

مرد جنگجو دید که دیگر فقط یک تیر در تیردان دارد و اگر این تیر هم (مانند دوتای قبلی) اثربخش نباشد او نمی تواند هزارپای عظیم الجثه را بکشد. نگاهش از روی دریاچه عبور کرد. جانور غول پیکر تنه ی وحشتناکش را هفت بار به دور کوه پیچیده بود و بزودی به پایین کوه و به دریاچه می رسید ...

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است