با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب یادگیری معکوس در دوره‌ی ابتدایی اثر جاناتان برگمن

کتاب یادگیری معکوس در دوره‌ی ابتدایی

نویسنده:جاناتان برگمنآرون سمزمترجم:سیدحسین رضوی خوسفیانتشارات:انتشارات تیکسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۱۱۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۰از ۷۰ رأیخواندن نظرات
انتشاراتانتشارات تیک

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۱۱۲ صفحه

معرفی کتاب یادگیری معکوس در دوره‌ی ابتدایی

کتاب حاضر درباره شیوه «یادگیری معکوس در دوره‌ی ابتدایی» نوشته شده است.

در شیوۀ تدریس معکوس، آموزش مستقیم از طریق فیلم یا وسایل آموزشی دیگر و قبل از کلاس انجام می‌شود و در ساعت کلاس کارگروهی و رسیدگی به نیازهای فردی صورت می‌گیرد. در این کتاب، در هر فصل، چگونگی به کارگیری ایدۀ کلاس معکوس در آموزش درس‌های علوم تجربی، ریاضیات، مطالعات اجتماعی و ادبیات در دورۀ ابتدایی و راهکارهای آن ارائه و پیشنهاد شده‌ و تجربۀ زیستۀ معلمانی که این ایده‌ها را در کلاس‌های خود به کار بسته‌اند، آمده‌اند.

سایر کتاب‌های جاناتان برگمن

مشاهده همه

نظرات کاربران

Amin Rostami
۱۳۹۹/۱۱/۳۰

درست یک دهه پیش در زمان دانشجویی، شاهد بودیم که تمام وقت استاد پای تخته و تمام وقت دانشجوها برای رونوشت جزوه سر کلاس هدر می‌رفت، بدون هیچ فرصتی برای تحلیل موضوع و یادگیری. روندی ثابت و فاقد خروجی در

- بیشتر
کاربر ۱۱۹۶۳۵۶
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

کتاب بسیار مفیدی هست مخصوصا اینکه نسخه چاپی در دسترس نیست! به ارتقاء تجربه بنده در برگزاری این روش در دبیرستان بسیار کمک کرد و ابهاماتی که در اجرا با آنها مواجه هستیم را حل نمود!

njan007
۱۳۹۸/۱۲/۱۰

مرسی از استاد رضوی بخاطر رایگان کردن این کتاب.

شکوه فر
۱۳۹۸/۱۲/۲۳

سپاسگزارم از تهیه این کتاب که یکی از بهترین منابع دست اول آموزش و روش تدریس هست آن هم به صورت رایگان .متن تخصصی این کتاب مورد تایید بسیاری از اساتید این علم است

کاربر ۱۴۰۱۵۶۹
۱۳۹۸/۱۲/۱۱

درود بر استاد رضوی که مثل همیشه برای شاگردانشان الگو هستند.

asal
۱۳۹۸/۱۲/۱۳

عاااالی

MHMD_KH
۱۳۹۸/۱۲/۱۱

به همت استاد رضوی گنجینه کم نظیری با رویکرد یادگیری معکوس گردآوری شده است که افق روشنی را برای تغییر نگرش در عرصه آموزش به ارمغان خواهد آورد.

کاربر ۱۵۸۵۳۷۴
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

خوب بود

ava
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

یکی از منابع مهم در موضوع یادگیری معکوس

Reza Akbari
۱۴۰۱/۰۵/۱۵

کتابی است کاربردی و سازنده ولی توضیحات و مثال‌های اضافی زیادی داره و به نظر من با نصف این مطالب هم از کارایی کتاب کم نمیشد.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است