با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
توصیه‌های جادویی برای موفقیت

دانلود و خرید کتاب توصیه‌های جادویی برای موفقیت

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب توصیه‌های جادویی برای موفقیت  نوشته  فرزانه نوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب توصیه‌های جادویی برای موفقیت

موفقیت یک شبه یا یک روزه اتفاق نمی‌افتد. بلکه نیازمند صبر و زمان و کمی راهنمایی است. زیگ زیگلار، نویسنده مشهور بین المللی حوزه موفقیت و مدیر سیستم‌های آموزشی زیگلار، در کتاب «توصیه‌های جادویی برای موفقیت» به شما می‌آموزد که چگونه موفقیت را در هفت جنبه مهم مالی، کاری، خانوادگی، شخصی، فکری، جسمی و روحی زندگی‌تان جاری سازید. موفقیت بستن در دفترتان در پایان روز است، همراه با لبخندی حاکی از رضایت لذت بخش که چهره شما را فرا گرفته است. موفقیت یعنی انتظار رسیدن به خانه و دیدن افرادی که دوستشان دارید. موفقیت، نشستن برای پرداخت صورتحساب‌ها است در حالی که می‌دانید پول کافی برای پرداخت آن‌ها در این ماه و ماه آینده دارید. موفقیت یعنی بدانید کجا بچرخید در حالی که به نظر می‌رسد جایی برای چرخیدن وجود ندارد داشتن یک زندگی معنوی مشابه غذا خوردن ونوشیدن است. موفقیت داشتن علائق و سرگرمی‌هایی برای فراخواندن خودتان است. یعنی چیزهایی که شما انجام دوباره و دوباره آن را شخصاً پیش‌بینی می‌کنید. موفقیت، صبح برخاستن از خواب و داشتن احساس خوب است. یعنی می‌دانید که شما درست غذا می‌خورید و مرتب ورزش می‌کنید و اینکه شما هر کاری را که می‌توانید شخصاً انجام می‌دهید تا سلامتی خوب و دائم خود را تضمین کنید و... برای این که تمام این احساسات خوب را در زندگی داشته باشید. نکاتی را که زیگلار در کتاب توصیه‌های جادویی اش به آنها پرداخته است را با دقت تمام بخوانید و به‌کار بگیرید. پس از خواندن این کتاب، شما چک‌لیست ذهنی کاملی از چیزهایی خواهید داشت که باید انجام دهید تا در راه رفتن روی این طناب که زندگی نامیده می‌شود، موفق شوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۱۳۷۰۲۳
۱۳۹۸/۰۶/۰۲

۱۰۰صفحه خوندم بقیشونمیتونم بخونم خیلی کسل کنندس

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
موفقیت، صبح برخاستن از خواب و داشتن احساس خوب است.
majid
ارتش هرگز بدون برنامه‌ریز به جنگ نمی‌رود. مربی‌ها بازیکنان را بدون برنامه‌ریزی به بازی نمی‌فرستند. آشپزها بدون برنامه‌ریزی خوراک بزرگ را آماده نمی‌کنند و شما هم نمی‌توانید بدون برنامه‌ریزی از ابتدای راه شروع کنید تا موفق شوید.
majid

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۹
شابکundefined
تعداد صفحات۵۲۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۹