با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تریلوژی عشق؛ عشق درون را آزاد سازید

دانلود و خرید کتاب تریلوژی عشق؛ عشق درون را آزاد سازید

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تریلوژی عشق؛ عشق درون را آزاد سازید  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تریلوژی عشق؛ عشق درون را آزاد سازید

«تریلوژی عشق»کتابی درباره عشق از دکتر باربارا دی‌انجلیس و ۸ متخصص و روان‌شناس دیگر همچون دیپاک چوپرا، کارولین میس، ماریان ویلیامسون، جان اُداناهو و...است. سخنانی که به شما می‌آموزند چگونه عشق درون قلب خود را آزاد سازید. در این سخنرانی ۹ تن از نخبگان و برترین متفکران و مشاوران خانواده و ازدواج، نظر خویش را دربارهٔ عشق وروابط رمانتیک ابراز می‌دارند. کتاب ۳ بخش دارد: دفتر اول: عشق و روح انسانی که در آن به جست‌وجو دربارهٔ میل و نیاز عمیق و همیشگی خود به عشق می‌پردازد. دفتر دوم: زوج‌های الهی: که درباره پیوند روحی و روانی و راستین زوج‌ها است. دفتر سوم: خلسهٔ عشق که درباره تاثیر عشق در درمان سخت‌ترین رنج‌ها و شور و شعف ناشی از آن است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
معجزه ی سپاسگزاری
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

در پاسخ به سوال یکی از کاربران گرامی که به اشتراک می گذارم: یک امتحان ساده برای ارزیابی ذهن ... جای ساعت دیواری خونتون رو عوض کنین، می‌بینید که تا ماه ‌ها هنوز روی دیوار ناخودآگاه دنبالش می‌گردین؛ ذهن شما برای قبول و

- بیشتر
ارغوان
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

هر چی بیشتر بدونی تازه میفهمی کم میدونی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بحران قرن بیستم و بیست و یکم و زمانهٔ امروز ما ایناست که زن و مرد در طول زندگی مشترک خود هرگز فرصت پیدا نمی‌کنند که با یکدیگر تنها باشند و به دور از هر مزاحمتی با هم صمیمی و نزدیک شوند.
علاقه مند کتاب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۱/۰۹
تعداد صفحات۱۹۳صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۱/۰۹