با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب اسرار؛ رازگشای ابعاد زندگی شما

دانلود و خرید کتاب کتاب اسرار؛ رازگشای ابعاد زندگی شما

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب اسرار؛ رازگشای ابعاد زندگی شما  نوشته  دیباک چوپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کتاب اسرار؛ رازگشای ابعاد زندگی شما

بشر از دیرباز در جست‌وجوی کشف خویشتن و ایجاد تغییرات و تحولات بنیادین بوده است. درست مانند کرم ابریشم که پیله می‌تند و به پروانه تبدیل می‌شود. تنها راه تحقق بخشیدن به عمیق‌ترین خواسته‌ها و اشتیاق انسان یافتن ابعاد ناشناخته و پنهان وجود خویش است. این مهم زمانی میسر می شود که شما در واقعیت خویش به‌درستی و در کمال صداقت زندگی کنید. آنگاه هر رازی بدون هیچ تلاش و تقلایی به رویتان گشوده می‌شود. دیباک چوپرا در این کتاب اسرار، پیمودن این مسیر تا رسیدن به سرمنزل مقصود را برایتان هموار می‌کند. او برایتان در این کتاب از پانزده راز هدف خلقت انسان و جهان پرده برمی‌دارد و می‌گوید شما نیز کتاب اسراری هستید که منتظر گشوده‌شدن است. این کتاب روی دو بخش کار می‌کند. ابتدا شما را متقاعد می‌کند که واقعاً در ابعاد پنهان زندگی، سرّی نهفته است؛ سپس این پیام را می‌رساند که پیشکش شما در این راه برای رسیدن به هدف، باید شور و هیجان باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ماهک
۱۳۹۸/۰۷/۱۷

کتاب بسیاری پرباری و قشنگیه و دید جدیدی رو ارائه میده واقعا از خوندنش لذت بردم

ققنوس
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

اخه این چه ترجمه ایه؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بسیاری از مردم وقتی با مسائل تکان‌دهنده و غیرمنتظره مواجه می‌شوند، قبل از آنکه بتوانند درست فکر کنند و بفهمند که خود زنده‌اند، آن‌قدر روحیه خود را می‌بازند که از هرگونه مقابله و رویارویی با مشکل سر باز می‌زنند. عده‌ای دیگر فکر می‌کنند باید جایگاه خود را رها کنند و دنبال چیزهایی بروند که تاکنون به دست نیاورده‌اند، مثل روابط جدید، شغل جدید و مذهب یا معلم جدید. آیا سلول‌های بدن شما چنین استدلال معیوب و شکست‌خورده‌ای را می‌پذیرند؟ اگر جایگاهی که شما در آن هستید به اندازه کافی خوب نیست، پس عشق، رستگاری و خدا برای همیشه دور از دسترستان خواهد بود. پس از نسل‌ها زندگی کردن در آشوب و هرج و مرج آیا اکنون ما انسان‌ها آماده هستیم اجازه دهیم که این راز زندگی ما را نجات دهد؟ آیا راه دیگری هست؟
fatima

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸
شابکundefined
تعداد صفحات۳۶۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸