با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آن هنگام که دایره‌نوازان زن بودند

دانلود و خرید کتاب آن هنگام که دایره‌نوازان زن بودند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آن هنگام که دایره‌نوازان زن بودند  نوشته  علی ادیب‌راد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آن هنگام که دایره‌نوازان زن بودند

«آن هنگام که دایره‌نوازان زن بودند» نوشته لین ردموند کتابی درباره سرگذشت معنوی ریتم و موسیقی است. در سرتاسر تاریخ پیش از مسیحیت و در فرهنگ‌های مدیترانه و خاورمیانه٬ دایره‌نوازی بستری بوده است برای برقراری پیوند و ایجاد معنویت ونیز راهی برای کشف خود‌آگاهی نسبت به جهان پیرامون. خانم ردموند که در زمینه تاریخ باستانی زنان در عرصه موسیقی صاحب نظر است، در این کتاب، همراه مصور به پرده‌برداری از تاریخ حیرت‌انگیز زنان در مقام دایره‌نواز و رهبر مراسم مذهبی پرداخته است. او با بهره‌گیری از تصاویر معابد، دیوارنگاره‌ها، گلدان‌ها و نقش‌برجسته‌های گردآوری شده در خلال ده سال پژوهش و سفر به خاورمیانه و اروپا، شواهد بصری سحرانگیزی درباره‌ی اقتدار و اعتبار سنت پرستش الهه‌ها به دست می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سپیدار
۱۳۹۷/۱۰/۲۱

موفق ترین دایره زن ، یا بهتر بگم بهترین نوازنده ی ساز های کوبه ای خانم مهرناز دبیرزاده است و حتی از مردانی که ساز های کوبه ای می زنند ماهر تر هستند و ایشان مدرس تنبک بانوان از شهر

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۷/۱۰
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۷/۱۰