با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب وسواس و صد پرسش اثر بهزاد  رحمتی

دانلود و خرید کتاب وسواس و صد پرسش

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وسواس و صد پرسش  نوشته  بهزاد  رحمتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وسواس و صد پرسش

متأسفانه ابتلا به اختلال وسواس فکری و رفتاری نه تنها زندگی خود قربانی (کودک) را تباه می‌کند بلکه بازتاب ویرانگرش همه اطرافیان فرد مبتلا را نیز به طور منفی تحت تأثیر قرار می‌دهد و چون کتاب حاضر به وسواس کودکان می‌پردازد بدین علت به احتمال قوی کتاب حاضر به منظور پاسخگویی به مشکلات مرتبطه و بازتابی، توسط شما مورد مطالعه قرار می‌گیرد تا بدین وسیله بهتر بتوانید با کسب آگاهی‌ها و اطلاعات مرتبط بیشتر، بهتر عوارض و مشکلات این اختلال را مهار کنید تا بدین وسیله هرچه بیشتر بسترهای پویایی، خودشکوفایی و خودپذیری فرزندتان را فراهم کرده و هم اینکه آرامش و ثبات بیشتری را در خانواده تجربه کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Aida
۱۳۹۹/۰۵/۱۹

متن کتاب کامل و جامع به وسواس در کودکان می‌پردازد؛ شناخت بیماری تا روش‌های درمان و .... تنها چیزی که این کتاب کم دارد ویراستاری خوب است. بخش‌هایی از کتاب کاملا گنگ است و از کلمه‌هایی استفاده شده که ابدا

- بیشتر
خوابگزار
۱۳۹۶/۰۱/۳۰

ای کاش عناوین بخش ها و سوالات را از لحاظ فونت بصورت بولد قرار میدادین.اینطوری کمی از یکنواخت بودن مطالعه کاسته میشد و جذاب تر می بود.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
این بخش به پرسش‌هایی از نوع زیر پاسخ داده می‌شود: الف: چه داروهایی ویژه مهار وسواس است؟ ب: روانپزشک چگونه بر روی داروی موثر انگشت می‌گذارد؟ و سئوالات مرتبط بیشتر....   ۵۷ـ برای درمان وسواس از چه داروهای
کاربر ۳۴۷۷۳۵۷

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۲۲
شابک۵ ـ ۲۴ ـ ۵۸۷۴ ـ‌۹۶۴ ـ ۹۷۸
تعداد صفحات۱۴۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۲۲
شابک۵ ـ ۲۴ ـ ۵۸۷۴ ـ‌۹۶۴ ـ ۹۷۸