با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همبستگی اجتماعی

دانلود و خرید کتاب همبستگی اجتماعی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب همبستگی اجتماعی  نوشته  حسین بشیری گیوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب همبستگی اجتماعی

«همبستگی اجتماعی» نام پژوهشی در حوزه جامعه‌شناسی از حسین بشیری گیوی است. این اثر در میان مباحث گوناگون جامعه‌شناسی به مفهوم همبستگی پرداخته است. با بررسی همبستگی اجتماعی میان افرادی با فرهنگ‌های مختلف که در طبقات مختلف جامعه قرار دارند، می‌توان تصویری از این امر به‌دست آورد که میزان همبستگی میان افراد جامعه، تا چه اندازه الگومند، پیش‌بینی‌پذیر و منظم است.

از سوی دیگر در جامعه امروزی، نهادها و سازمان‌های اجتماعی نوینی شکل گرفته و می‌گیرد و هر نهاد و سازمانی اعم از دولتی یا غیردولتی هدف یا اهداف معینی را دنبال می‌کنند که می‌تواند رابطه مستقیمی با همبستگی اجتماعی داشته باشد.

کتاب حاضر در دوبخش به موضوع همبستگی اجتماعی و انواع آن پرداخته، نظریات جامعه‌شناسان سنتی و مدرن را در این‌باره مطرح کرده‌است و در نهایت در یک مطالعه موردی، عوامل فرهنگی و اجتماعی موثر بر همبستگی اجتماعی شهروندان شهر گیوی استان اردبیل را یک بررسی جامعه‌شناسانه کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۱۶
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۶۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۱۶