با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ژورنالیسم تلویزیونی؛ معرفت‌شناسی، فلسفه، روش‌ها

دانلود و خرید کتاب ژورنالیسم تلویزیونی؛ معرفت‌شناسی، فلسفه، روش‌ها

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ژورنالیسم تلویزیونی؛ معرفت‌شناسی، فلسفه، روش‌ها  نوشته  مهدی شریفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ژورنالیسم تلویزیونی؛ معرفت‌شناسی، فلسفه، روش‌ها

تلویزیون یکی از پرمخاطب‌ترین، ارزشمندترین و قابل‌اطمینان‌ترین منابع اطلاعات در سراسر جهان است. اما چه عناصری هستند که نوع تولید و مصرف خبر را شکل می‌دهند؟ عوامل اقتصادی، فناورانه، اجتماعی، فرهنگی، سازمانی، حرفه‌ای و شخصی در این میان چه نقش‌هایی دارند؟ این اثر، فلسفه، معرفت‌شناسی و روش‌های «ژورنالیسم تلویزیونی» را دربرمی‌گیرد و نه تنها به موضوع تکامل تکنولوژی‌های دیجیتال و تأثیر آنها بر ژورنالیسم تلویزیونی می‌پردازد، بلکه به تعاملات فزاینده فعلی و آینده شبکه‌های اجتماعی نیز توجه ویژه‌ای دارد. موضوعاتی چون مالکیت، قابلیت‌های خبری، شیوه‌های تولید، تکنیک‌های اقناع و سواد اطلاعاتی و رسانه‌ای در این کتاب بررسی شده‌اند. این اثر تلفیقی است از نظریه و عمل که صنعت رسانه را از دیدگاه انتقادی و عملی آزمایش می‌کند و از این نظر اهمیت زیادی دارد. نویسندگان در این اثر سعی کرده‌‌اند اهمیت ژورنالیسم تلویزیونی و همگرایی آن با سایر قالب‌ها را توضیح دهند و شیوه‌هایی که این صنعت از طریق آنها می‌تواند در عرصه رقابتی و دگرگونی مداوم تکنولوژیک، همچنان زنده و پابرجا باشد را بیان کنند. این کتاب با استفاده از منابع موضوعی و تحقیقاتی اصیل و دامنه‌دار، مرجعی ضروری برای دست‌اندرکاران خبر تلویزیون، دانشجویان و دانشگاهیان در مطالعات رسانه است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حسین الهام
۱۳۹۹/۱۲/۲۹

سلام پرانتزها حذف شدن و متاسفانه خوندن و فهم متن سخت شده عناوین داخل فصول و میان تیترها هم مشخص نیستن و همین طوری بدون هیچ علامت و تغییری وسط متن نوشته شدن

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۸
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۸