با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هفت قانون معنوی موفقیت

دانلود و خرید کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

۴٫۴ از ۹ نظر
۴٫۴ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هفت قانون معنوی موفقیت  نوشته  دیپاک  چاپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

دیباک چوپرا در «هفت قانون معنوی موفقیت» ماهیت اصول خود را در قالب هفت اصل ساده و در عین حال قدرتمند تشریح می‌کند که به سادگی برای خلق موفقیت در تمام مراحل زندگی مورد استفاده قرارمی‌گیرند. این کتاب طرحی عمیق برای هدایت زندگی در بالاترین و جامع‌ترین سطح ویژه برای کسانی که در تلاشند زندگی موثری به‌وجود آورند ارائه می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
سینا
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

کتابیه که باید هزاران بار خوند و بر اساسش زندگی کرد.

نعمت اله رنجبر
۱۳۹۹/۰۴/۱۰

کاملا کاربردی هست و تاثیر گذار

abbas azhdari
۱۳۹۸/۰۵/۲۲

مفاهیمش ثقیله و اقعا قابل درک نیس توضیحاتش البته اگه ادم جزئی بینی باشی وگرنه اخر هر قانون خلاصه میکنه.

shahpour rezaei
۱۳۹۹/۰۹/۱۴

بسیار جالب و کتاب خوبی است . بر خلاف بسیاری از کتاب های غربی که باعث حرص و طمع و عدم آرامش در فرد جهت نیل به اهداف می شوند این نویسنده مطالب بهتر و زیبا تری را بیان می

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳)
اگر به شما توهین کنم، می‌رنجیدید. اگر شما را تحسین کنم، به احتمال بسیار زیاد خوشحال می‌شوید، یا چاپلوسی می‌کنید. اما به این نکته فکر کنید: اینها همه انتخاب هستند. می‌توانستم شما را برنجانم و به شما توهین کنم اما شما نرنجید. می‌توانستم شما را تحسین کنم اما شما به خود نبالید.
Anahid
گواتما بودا، بنیانگذار بودائیسم می‌گوید: هستی ما همانند ابرهای پاییزی ناپایدار است مشاهدهٔ مرگ و زندگی موجودات، همچون نگاه کردن به حرکات رقص است زندگی همانند آذرخشی در آسمان است که همچون سیلابی از سراشیبی کوه فرو می‌ریزد لحظه‌ای مکث کردیم تا با یکدیگر مواجه شویم، یکدیگر را ببینیم، دوست بداریم و با یکدیگر سهیم شویم این لحظه، لحظه‌ای باارزش، اما گذراست. لحظه‌ای است در ابدیت چنانچه با عشق، سبک‌دلی و محبت با یکدیگر سهیم شویم، برای یکدیگر فراوانی و لذت به ارمغان می‌آوریم و سپس، این لحظه باارزش خواهد بود
sam
دانای فرزانه بدون گذشتن، می‌داند بدون نظاره کردن، می‌بیند و بدون انجام کاری، نائل می‌شود. « لائوتزه »
Anahid
اگر نیاز به دفاع از دیدگاه‌تان را رها کنید، به انرژی فراوانی دست پیدا می‌کنید، که قبلاً هدر می‌داده‌اید.
Anahid
ما موجوداتی معنوی هستیم که گاه تجارب انسانی داریم.
Anahid
موفقیت، جوانب زیادی دارد: ثروت مادی فقط جزئی از آن است. مضاف بر این که موفقیت، خود سفر است نه مقصد. فراوانی مادی با تمام جلوه‌هایش، از مواردی است که این سفر را لذتبخش‌تر می‌کند. موفقیت همچنین شامل سلامتی، انرژی و اشتیاق به زندگی، روابط موفقیت‌آمیز، آزادی خلاق، ثبات عاطفی و روانی، حس رفاه و آرامش ذهن است.
Anahid
هر بار که با فردی ستمگر، عذاب‌دهنده، معلم، دوست یا دشمن (اینها همگی یک معنی دارند) برخورد کردید، به خودتان یادآوری کنید که این لحظه همان طور است که باید باشد.
Anahid
در ابتدا آرزو بود، که اولین بذر ذهن بود، دانایان در قلوب خود سر به جیب تفکر فرو بردند، و با بصیرت خود، ارتباط هست و نیست را یافتند « ریگ ودا، ندای آفرینش »
Anahid
در حیطهٔ کوانتوم، چیزی جز انرژی و اطلاعات وجود ندارد. حیطهٔ کوانتوم فقط عنوان دیگر حیطهٔ توانایی یا آگاهی خالص است. حیطهٔ کوانتوم متأثر از هدف و آرزوست
Anahid
هدف، قدرت واقعی موجود در پشت آرزوهاست. هدف به تنهایی بسیار قدرتمند است. چون آرزویی است که به نتیجه‌اش وابستگی ندارد.
Anahid

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۷/۰۲
شابکundefined
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۷/۰۲