با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آتش زیر خاکستر

دانلود و خرید کتاب آتش زیر خاکستر

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آتش زیر خاکستر  نوشته  پروانه کریمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آتش زیر خاکستر

«آتش زیر خاکستر» رمانی ایرانی نوشته «پروانه کریمی» است. پروانه کریمی با ذکر جزئیات دقیق صحنه‌ها و توصیف خوب شخصیت‌ها، تصویری واضح از اتفاقات داستان برای خواننده تصویر می‌کند. برشی از رمان: «سیگار برگی آتش می زنم و سنگینی تنم را تا آن جا که می‌توانم می‌اندازم روی صندلی رستوان. صندلی چوبی زه‌وار در رفته جیرجیر می‌کند و کمی به سمت عقب کشیده‌می‌شود. حس می‌کنم الان بندبندش از هم جدا می‌شود. و ولو می‌شوم کف رستوران قدیمی و دود گرفته. امّا با این همه، تکانی به خود نمی‌دهم قدرت تکان خوردن ندارم. انگار بدنم را با طناب نامرئی بسته‌اند به صندلی قهوه‌ای رنگ‌و‌ رو رفته قرن دارسی.»
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
این فکر می‌کنم که بچه‌ها برخلاف آن چه ما فکر می‌کنیم، چقدر خوب مسائل را درک می‌کنند.
n re
خوش به حال کیفم! خوش به حال صندلی! خوش به حال دیوارها و تابلوها! خوش به حال هر چیزی که می‌تواند سکوت و آرامش را در خود بگنجاند و با دیدن این همه تلخی در خود نشکند.
n re
چطور می‌شود یک انسان، یک زن و یک موجود ماورائی و موجودی که تنها برای عشق ورزیدن و عشق آموختن آفریده شده، موجودی که سراپا ظرافت است و زیبایی بتواند این همه درد را یک جا در دل خود جای دهد؟
n re
همان طور که مترسک، آدم نمی‌شود، هر مردی هم آقا و سرور نمی‌شود.
n re

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۳۹۴-۹
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۳۹۴-۹