با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیتیشن به روش ایست-غور

دانلود و خرید کتاب مدیتیشن به روش ایست-غور

۳٫۵ از ۱۱ نظر
۳٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیتیشن به روش ایست-غور  نوشته  ماندانا قهرمانلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیتیشن به روش ایست-غور

ویلیام بادری در «مدیتیشن به روش ایست- غور» اصول بنیادین شیوه‌های گوناگون مدیتیشن از جمله ذن، تائوییسم، بودیسم، مسیحیت، ویپاسانا، جاپا، یوگا و دیگر راهکارهای تعمق یا تهذیب معنوی را آموزش می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
zbabaxni
۱۳۹۸/۰۸/۲۶

نویسنده ی کتاب در عین سادگی و مختصر بودن حرف مهمی زده. روش « ایست- غور »دو مرحله ی عمده و اصلی در تمام انواع مدیتیشن رو در بر داره. چه آسون و چه سخت، هر چیزی که از مدتیشن

- بیشتر
ــسیّدحجّتـــ
۱۳۹۸/۰۲/۱۷

کتاب روشی که گفته رو معرفی کرده (ایست-غور) زیاد وارد جزئیات نشده و توصیه هم کرده که به خودتون سخت نگیرید در مورد مزایای مدیتیشن خیلی توضیح داده به نظر کتاب خوبی میاد . ذیل همین نظر، مطلبی که امروز در مورد مدیتیشن خوندم رو

- بیشتر
farzin
۱۳۹۹/۰۷/۳۰

از نظر من ترجمه اش ضعیف بود و درسته که نویسنده اصلی کتاب از اسم های زیادی استفاده کرده بود اما مترجم میتونست اینها رو حذف کنه. کتاب درباره فواید و نحوه انجام مدیتیشن هست و نصف اش رو بخونی

- بیشتر
tehrani
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

عالی بود

Donya
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

چرا برای من باز نمیشه؟

sorena
۱۳۹۸/۰۳/۰۸

کتاب جالبی ، هفت مرحله مدیتیشن رو به نوعی شرح داده، ک از مرحله ابتدایی مشاهده واگاهی از افکار تا مرحله هفتم ک در کتاب به مرحله کنفوسیوسی و رسیدن به حصول ، میتونید با اشاره به توضیحات ک در

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
هدف و تلاش ما در این کتاب سادهٔ کاربردی، این است که خیلی زیاد وارد ریزه‌کاری‌های مدیتیشن نشویم تا سادگی بحث، کماکان حفظ شود.
ــسیّدحجّتـــ
سرشت طبیعی ما انسان‌ها آرام و ایمن و شاد بودن است، مگر اینکه خودمان خرابش کنیم.
ــسیّدحجّتـــ
وقتی یاد بگیرید، چگونه از افکارتان جدا شوید (همچنین از تشویشِ ناشی از افکار بیهوده) آن اندیشه‌های سرگردان هم طبیعتاً ناپدید می‌شوند، برای همیشه.
Parsa Fathi
گاهی ممکن است برای لحظه‌ای کوتاه به حالت بی‌فکری برسیم، به حالت ذهن باز و رها. لحظهٔ کوتاهی که می‌تواند به‌گونه‌ای شگرف، احیا و تکرار شود. درک و تشخیص اینکه می‌توانیم تصور و اندیشیدن به چیزی را کاملاً رها کنیم، به‌سان خلاصی و آسودگی است. (برگرفته ازکتاب The Craft of the Warrior نوشتهٔ رابرت اسپنسر) وقتی ذهنتان از طریق این تمرینِ مشاهده خالی می‌شود، انرژی‌های حیاتی‌تان (به‌قول چینی‌ها، چی) شروع می‌کنند به برخاستن در بدنتان، و وارد سرتان می‌شوند. جریان صعودی و بالارونده و نیروبخش و احیاکنندهٔ چی به‌طور ساکت و خاموش در مغزتان ریخته می‌شود تا افکارتان را آرام کند، درست مثل جریان آب زلالی که وارد برکه‌ای گِل‌آلود می‌شود و خیلی زود آلوده‌کننده‌ها را محو می‌کند.
moein khalili
در آغاز، وقتی از طریق مدیتیشن، انرژی‌های حیاتی‌تان برمی‌خیزند، این‌طور به‌نظر می‌رسد که انگار جریان لطف و مرحمت و شادی و سعادتمندی قطره‌قطره سرازیر شده‌اند، اما رفته‌رفته این انرژی‌ها بیش‌تر و بیش‌تر می‌شوند و به‌حدی زیاد می‌شوند که بدنتان لبریز از انرژی می‌شود، ذهنتان صاف و شفاف می‌شود و به‌اصطلاح به خلوص و وضوح ذهنی می‌رسید و هرگونه افسردگی محو می‌شود.
shahpour rezaei
چراکه مدیتیشن (انرژی وافرِ جاری در بدن و خلوص و وضوح ذهنی) پادزهر اصلی افسردگی است و این انرژی‌های بیدارشده دست به کار می‌شوند و جسمتان را تغییر می‌دهند.
shahpour rezaei
همین چسبیدن به افکارِ گذراست که آدم‌ها را به‌سوی انواع و اقسام مشکلات و دردسرها تنزل می‌دهد. سرشت طبیعی ما انسان‌ها آرام و ایمن و شاد بودن است، مگر اینکه خودمان خرابش کنیم. مدیتیشن کمکمان می‌کند که آن حالت ذهنی زیرین فطری‌مان را بدون آلاینده‌های آن بازیابیم.
shahpour rezaei
وقتی افکارتان را کنار می‌گذارید ـ‌طوری که آرام می‌گیرند و ساکت می‌شوندـ انرژی‌های حیاتی بدنتان (که معمولاً سرکوب شده‌اند) شروع به طغیان می‌کنند و برمی‌خیزند، آن هم به‌گونه‌ای بسیار متحرک و فعال.
shahpour rezaei

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابکundefined
دسته بندی
تعداد صفحات۶۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲