با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهره‌ها

دانلود و خرید کتاب چهره‌ها

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهره‌ها  نوشته  احسان حمیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چهره‌ها

«چهره‌ها» نام نمایش‌نامه‌ای از احسان حمیدی است: نویسنده‌ای که تابه‌حال داستان موفقی ننوشته‌است با خانواده استلا آشنا می‌شود و از خواهرش ایزابل خواهش می‌کند اجازه دهد برای نوشتن داستان جدیدش به استلا که بیمار است نزدیک و وارد زندگی او شود... «صبح از خواب بیدار می‌شم. با یه صدای آزاردهنده که مثل آژیر می‌مونه. درست نمی‌دونم که این صدا توی سرمه یا که واقعاً داره از جایی پخش می‌شه. به گلدون کنار تختخوابم آب می‌دم و می‌ذارمش زیر پنجره، جوری‌که آفتاب بهش بخوره. بیرون رو نگاه می‌کنم. حیاط کم‌کم پر از آدم می‌شه. همه میان روی نیمکت می‌شینن. پرنده‌ها جمع می‌شن و از دست بقیه غذا می‌خورن. هیچ نمی‌دونم که منو می‌شناسن یا نه. از اینکه تا حالا از دست من چیزی نخوردن ناراحتن یا نه. درخت‌ها و زمین بازی رو نگاه می‌کنم. وقتشه که لباس بپوشم. یه پیرهن دکمه‌دار و یه دامن می‌پوشم که تا روی زانوهام میاد. پاپیون می‌زنم و دست‌بند می‌بندم. یه جفت کفش نارنجی می‌پوشم و میرم جلوی آینه. برخلاف اون‌ها من هنوز موهام ریشه‌اش سفید نشده. هنوز قهوه‌ای روشنه. روی عسلی یه پاکت نامه است. هر روز صبح از ایزابلا واسم یه نامه میاد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
sourina
۱۳۹۸/۰۱/۱۹

این کتاب، یه نمایش نامه ای هست که داستان یک نویسنده و یک دختری که دربساتر بیماری هست رو به تصویر میکشونه که در ادامه... . از خوندن کتاب نهایت لذت رو بردم و چنان قلم نویسنده قوی هست که

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۲۲۲-۰-۴
تعداد صفحات۶۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۲۲۲-۰-۴