با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه نفوذ کنیم؛ چگونه در زندگی دیگران تأثیر مثبت بگذاریم

دانلود و خرید کتاب چگونه نفوذ کنیم؛ چگونه در زندگی دیگران تأثیر مثبت بگذاریم

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه نفوذ کنیم؛ چگونه در زندگی دیگران تأثیر مثبت بگذاریم  نوشته  مهدی قراچه‌داغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه نفوذ کنیم؛ چگونه در زندگی دیگران تأثیر مثبت بگذاریم

«چگونه نفوذ کنیم؛ چگونه در زندگی دیگران تأثیر مثبت بگذاریم» اثری از جان سی.مکسول و جیم دورنان است که دیدگاه‌ها و حکایات آموزنده‌ای را با شما درمیان می‌گذارد و درباره مسایلی سخن می‌گوید که می‌توانند زندگی‌تان را تغییر دهند و همزمان به شما کمک کنند تا بر زندگی دیگراتن هم تاثیر بگذارید. بخشی از کتاب: وقتی می‌خواهید با کسی در پیوند و ارتباط شوید، زمینه‌ای مشترک پیدا کنید و ببینید چه چیزی برای آن‌ها مهم است و آنچه را برای‌تان اهمیت دارد با آن‌ها در میان بگذارید. لازمه این کار این است که با آن‌ها از صمیم قلب صحبت کنید. از مرد جوانی که اخیراً مدرک روان‌شناسی گرفته بود، خواستند که برای جمعی از شهروندان سالخورده صحبت کند. او به مدت چهل‌وپنج دقیقه برای آن‌ها صحبت کرد و گفت که دوران سالخوردگی را چگونه می‌توان به بهترین نحو زندگی کرد. وقتی صحبتش تمام شد، زنی هشتادساله به سخنران جوان نزدیک شد و گفت: «از کلماتی عالی در سخنرانی خود استفاده کردی؛ اما می‌خواهم مطلبی را با تو در میان بگذارم که وقتی بزرگ شدی آن را لحاظ کنی. تو نمی‌دانی درباره چه موضوعی حرف می‌زنی.» وقتی می‌خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید، اصالت داشتن مهم‌ترین عاملی است که باید رعایت کنید. هیچ کلامی جای صداقت و تمایل صادقانه و از صمیم قلب کمک به اشخاص را نمی‌گیرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahanzarif
۱۳۹۸/۰۱/۱۰

درمورد شخصیت و شهرت و نحوه ایجاد رابطه درست مطالب جدید و مفیدی ارائه میکنه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۰)
با هر کسی که ملاقاتش می‌کنید به‌گونه‌ای رفتار کنید که انگار بزرگ‌ترین شخصیت عالم هستی است
Amir Ganjkhani
می‌گویند انسان می‌تواند چهل روز بدون غذا زنده بماند، بدون آب چهار روز دوام می‌آورد، بدون هوا چهار دقیقه زنده می‌ماند و بدون امید بیش از چهار ثانیه زنده نمی‌ماند.
Amir Ganjkhani
دانستم با دادن اطلاعات فراوان به دیگران نمی‌توانم در آنان نفوذ کنم و اگر می‌خواهم به دیگران کمک کنم باید به حرف‌هایشان گوش بدهم.
Amir Ganjkhani
آبراهام لینکلن می‌گفت: «تقریباً همه انسان‌ها می‌توانند در برابر ناملایمات بایستند، اما اگر می‌خواهید شخصیت کسی را امتحان کنید به او قدرت بدهید.»
ehsan27
به‌منظور اندازه‌گیری انگیزه موش‌های آزمایشگاهی به زندگی در شرایط مختلف، روی آن‌ها آزمایش‌هایی به عمل آمد. دانشمندان موش را در ظرف آبی انداختند که در تاریکی کامل وجود داشت. موش شروع کرد به شناکردن. دانمشندان زمان تقلای او را برای زنده‌ماندن اندازه گرفتند و ثابت شد که موش کمی بیش از سه دقیقه برای زنده ماندن تلاش می‌کند. در آزمایش بعدی، موشی دیگر را در همین ظرف آب قرار دادند با این تفاوت که این بار روزنه نوری را به ظرف تاباندند. موش ۳۶ ساعت شنا کرد. این یعنی هفتصد برابر زمان تلاش موش قبلی برای زنده ماندن. از آنجا که موش می‌توانست ببیند، امیدوار باقی ماند
ehsan27
«هر مردی برای کسی قهرمان است و به شخص هر چه بگوید ارزش افزوده دارد.»
علی درویش
انگیزه دادن به دیگران برای رشد کردن بدون در اختیار گذاشتن ابزار رشد، فاجعه می‌آفریند
Amir Ganjkhani
مردم غیرمنطقی، نامعقول و خودمحور هستند ـ بااین‌حال آن‌ها را دوست بدارید.
Amir Ganjkhani
جکی رابینسون، اسطوره بیسبال، می‌گوید: «زندگی تنها با تأثیری که در دیگران بر جای می‌گذارید اهمیت پیدا می‌کند.»
Amir Ganjkhani
به قول شریل بی‌هل: «یکی از واقعیات زندگی این است که اگر نتوانید در همه زمینه‌ها به کسی اعتماد کنید، در هیچ زمینه‌ای نمی‌توانید به او اعتماد کنید.»
Amir Ganjkhani

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۳