با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شیطان‌پرستی

دانلود و خرید کتاب شیطان‌پرستی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شیطان‌پرستی  نوشته  حمیدرضا  رضایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب شیطان‌پرستی

چند سالی است که بحث شیطان‌گرایی درایران، با انتشار خبرهایی همچون دستگیری عده‌ای شیطان‌پرست در یک محفل یا میهمانی یا پخش مستندی جنجالی مشابه مستندهای «شوک» داغ شده‌است ولی در این میان کمترکسی می‌داند که شیطان‌پرستی درحقیقت چیست و اصلاً «شیطان گرا» به چه کسانی می‌گویند یا نمادهای عجیبی که روی زیورآلات و بدلیجات وتی‌شرت‌ها و کمربندها و کلاه‌ها می‌بینیم چه ربطی به شیطان‌گرایی دارند. این کتاب ابعاد گوناگون این گرایش خطرناک را بررسی کرده‌است. در این کتاب به مباحث و مصادیقی همچون مدرسهٔ شیطانی، ارتباط شیطان گرایی با صهیونیسم جهانی، آنتوان لوی شیطان مجسم، بندگان شیطان، جنایت های شیطانی، لباس و زیورآلات شیطانی، علائم شیطان پرستان، موسیقی های مبتذل، نفی مذهب، شیطان روی پردهٔ سینما، گروه های شیطانی، شیطان پرستی در غرب و ایران، شیطان پرستی دینی، فلسفی و گوتیک، صهیونیسم و شیطانیسم، تصوف یهودی (کابالا)، مناسک جنسی در فرقهٔ کابالا، نمادها، سیاست اسرائیل، موسیقی و شیطان پرستی، آشنایی با متالیکا، ارزش های القائی متالیکا، مرلین منسون، ورود شیطان پرستی به ایران و نحوهٔ ورود آن و بسیاری مباحث مرتبط دیگر پرداخته شده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Ali
۱۳۹۸/۱۰/۲۳

هیچ وقت این جمله رو فراموش نکن : و اهریمن این قدرت را دارد ک زیبا بنظر برسد!! _ پس یادت باشد ک تمام زیبایی ها،خوبی های ساختگی،کمک خواستن های بی مورد،و....خیر نباید باشد!،و چ بسا اهریمنی انسانی در حال نقش بازی کردنست!! _ تو

- بیشتر
sajad v zahra
۱۳۹۹/۰۲/۰۷

نمیشه بره تو بی نهایت؟؟؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۱۱۸-۹-۷
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۱۱۸-۹-۷