با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زوج درمانی هیجان‌مدار اثر سوزان ام. جانسون

دانلود و خرید کتاب زوج درمانی هیجان‌مدار

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زوج درمانی هیجان‌مدار  نوشته  سوزان ام. جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب زوج درمانی هیجان‌مدار

کتاب کار «زوج درمانی هیجان‌مدار» نوشته سوزان ام جانسون و دیگران است. زوج‌درمانی هیجان‌مدار( EFT) یک درمان کوتاه مدت، اصولی و مداخله‌ای آزمایشی برای کاهش آشفتگی در رابطه‌های عاشقانه بزرگسالان و ایجاد دلبستگی ایمن‌تر است. این رویکرد در مورد خانواده‌ها نیز استفاده می‌شود،( EFFT). این عنوان نشان‌دهنده اهمیت هیجان به مثابه یک عامل سازمان‌دهنده اصلی تجربیات درونی و عنصر کلیدی تعاملات در روابط عاشقانه است. در زوج‌درمانی مؤثر توجه ویژه‌ای به هیجان به عنوان عنصر اساسی تغییر شده‌است. واژه «هیجان» از کلمه‌ای لاتین به معنای «حرکت کردن» می‌آید. زوج‌درمانی هیجان مدار/ ایی اف تی، با استفاده از قدرت هیجان، زوجین را به «حرکت» در آورده و پاسخ‌های جدید در تعاملات اصلی آن‌ها ایجاد می‌کند که منجر به «حرکت و تغییر ریتمیک» روابط می‌شود. این کتاب به منظور کمک به درمان‌گران و مشاوران جهت یادگیری مدل EFT و به کارگیری مطمئن آن طراحی شده است. کتاب راهنمای جامع و مجموعه مقالات توصیفی مداخلات EFT باید به همراه این کتاب استفاده شود. با توجه به دشواری یادگیری هر رویکرد درمانی (جدید)، از جمله تشریح نحوه مقابله با مشکلات و روش‌های مداخله، در این کتاب به منظور درگیرکردن مخاطب و از بین بردن فاصله بین فضای مطالعه (صفحه مربوطه) و محیط/ فضای یک جلسه درمانی واقعی مثال‌ها و تمریناتی ارائه شده‌است. هدف کتاب این است که دست در دست مخاطب او را وارد دنیای مدل EFT کند. این اثر سعی کرده‌است مدل را به صورت گام‌های کوتاه و بتدریج ارائه کند تا این حس به مخاطب القا شود که نقشه‌ای در دست دارد و به‌وسیله آن می‌تواند روابط مراجعین خود را بهبود بخشد؛ و این‌که راه گذر از لحظات حساس درمانی را نیز می‌داند. این مدل شامل نظریه‌ای منسجم و پژوهشی در زمینه روابط عاشقانه بزرگسالان، خلاصه فرآیند تغییر و مراحل این فرآیند و طرح کلی و شفاف مداخلات است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
fahimeh
۱۴۰۰/۰۴/۰۳

ترجمه بسیار بسیار ضعیفه. متن ناروان نوشته. بنده متخصص هیجان مدار هستم تا حدودی متوجه کتاب میشم. ترجمه ها پر از اشکالات نگارشی و ویرایشی و دستوری ....

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۸۵-۲۶-۲
تعداد صفحات۶۷۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۸۵-۲۶-۲