با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهایی درباره عشق

دانلود کتاب رازهایی درباره عشق

۴٫۵ از ۸ نظر
۴٫۵ از ۸ نظر

معرفی کتاب رازهایی درباره عشق

«رازهایی درباره‌ی عشق» نام کتابی از نویسنده باربارا دی. آنجلیس (-۱۹۵۱)، روان‌شناس و مشاور و نویسنده مشهور آمریکایی است. او کارشناسی ارشد خود را در روان‌شناسی از دانشگاه سیرا و دکترای خود را در روان‌شناسی را از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کرده‌است. در این کتاب، بابارا راز و رمز عشق‌ورزی را برای شما بیان کرده‌است.

بخشی از کتاب:

هنگامی که در رابطه شما مشکل به وجود می‌آید، دیگر در مورد نامزد یا همسرتان احساس خوبی ندارید. دیگر رابطه احساسات خوشایندی بین شما دو نفر ایجاد نمی‌کند. ذهن و فکرتان به شما می‌گوید که احساس خوبی ندارید و این احساس بد به سبب مشکلی است که به وجود آمده است. لذا دو حق انتخاب بیشتر ندارید، یا می‌توانید وانمود کنید که مشکلی ندارید و امیدوار باشید خودبه‌خود از بین برود یا این‌که می‌توانید انتخاب کنید که مشکل را حل‌وفصل کرده و بعد از آن مجدد به احساس خوب برسید.

من اغلب طبق عادت راه‌حل دوم را انتخاب می‌کردم. سعی می‌کردم در حل‌وفصل مشکلات روابط خود مهارت کسب کنم و در این زمینه استاد شوم. با خود فکر می‌کردم چنانچه من و نامزد یا همسرم بیاموزیم تمام مشکلاتمان را حل کرده و بر سر تمام مسائل به توافق برسیم، رابطه موفق و زندگی خوشبختی خواهیم داشت. به همین دلیل ساعت‌ها و روزها را صرف صحبت درباره مشکلات خود می‌کردیم و بر سر برخی از آن‌ها به توافق می‌رسیدیم و در مورد بعضی از آن‌ها هم به توافق نمی‌رسیدیم. یادداشت برمی‌داشتیم، فهرست تهیه می‌کردیم، نمودار می‌کشیدیم تا به یک راه‌حل می‌رسیدیم؛ درست عین مذاکرات صلح ژنو.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
علاقه مند کتاب
۱۳۹۷/۰۸/۰۴

کتاب فوق العاده ای در زمینه عشق و حفظ و تداوم عشق در زندگی می باشد من نسخه چاپی کتاب رو قبلا خوندنم و خلاصه نویسی هم کردم، پیشنهاد می کنم حتما کتاب. رو تهیه کنید و بخونید و به

- بیشتر
هستی
۱۳۹۷/۰۴/۳۰

لطفا این کتاب و کتاب های دیگه باربارا دی آنجلیس رو به کتاب خانه همگانی اضافه کنید

عشق کتاااااب
۱۳۹۷/۱۰/۱۲

منم این کتاب رو خوندم و تا مدتها بدون اینکه خودم بخوام بهش رسیدم که نویسنده انگار دقیقا داره منو میبینه و حرکت بعدی منو حدس زده اولش انکار میکنی که تو زندگی از کسی ناراحتی اما بعد میبینی حرفات رو

- بیشتر
....
۱۳۹۷/۰۵/۲۹

کتابای باربارا دی آنجلس عالیه و کاربردی.همینطور مردان مریخی و زنان ونوسی جان گری

آهو
۱۳۹۹/۰۱/۲۲

لطفا کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی از باربارا دی آنجلیس رو هم بذارید 🙏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۵ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۰۳۷-۴
تعداد صفحات۵۱۵صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۰۳۷-۴