با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آداب معاشرت در محیط کار به زبان آدمیزاد

دانلود و خرید کتاب آداب معاشرت در محیط کار به زبان آدمیزاد

۲٫۰ از ۳ نظر
۲٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آداب معاشرت در محیط کار به زبان آدمیزاد  نوشته  سو فاکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آداب معاشرت در محیط کار به زبان آدمیزاد

«آداب معاشرت در محیط کار به زبان آدمیزاد» کتاب دیگری از مجموعه به زبان آدمیزاد و نوشته سو فاکس (-۱۹۴۹) است. سو فاکس مدیر Etiquette Survival, LLC، یک شرکت کالیفرنیایی‌الاصل در زمینه‌ی تحقیق و توسعه و نشر است. فاکس از سال ۱۹۹۴ اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی آداب معاشرت معاصر برای حرفه‌ای‌های کسب‌وکار و تجارت، مشاهیر و ستارگان، شرکت‌ها و مؤسسات آموزشی می‌نماید. پیش از آن، او در استخدام صنایع پیشرفته، با ده سال تجربه‌ی کاری در زمینه‌ی فروش و بازاریابی شرکت کامپیوتری اپل (Apple Computer, Inc)، بود. شرکت اتیکت سروایوال تهیه‌کننده‌ی محصولات، سیستم‌های آموزشی، دوره‌های درسی خودآموز و فرصت‌های شغلی برای افرادی است که علاقه‌مندند که شرکت مشاوره‌ی آداب و معاشرت خودشان را بنیان‌گذاری کنند. علاوه بر آن، مواد آموزشی و درسی برای استادان حرفه‌ای و مدرسین شرکت‌ها که دوست دارند آموزش آداب و معاشرت تجاری را در سیلابس‌های فعلی تدریسشان بگنجانند، ارائه می‌کند. این کتاب به شما می‌آموزد که شغل مطلوب و موفق الزاماً نصیب کسانی نمی‌شود که بیشتر یا سخت‌تر از بقیه کار می‌کنند، یا مهارت‌های فنی و تخصصی زیادی دارند. در اقتصاد نوین، ایجاد فرهنگ رفتاری مناسب بیشترین اهمیت را دارد. «آداب معاشرت در محیط کار به زبان آدمیزاد» شما را در فراگیری قواعد جدید آداب معاشرت در دنیای تجارت راهنمایی می‌کند. هدف اصلی در این کتاب فقط پاسخ به چرایی و چگونگی‌های آداب معاشرت و تشریفات نیست، بلکه می‌خواهد نشان‌دهد ماهیت آداب معاشرت در حقیقت چیزی جدا از روش زندگی نیست. کسی که به نیازهای دیگران توجه مؤکد کند، به تحول مثبت روحی آنان به‌وضوح پی می‌برد. انسان خوش‌رفتار کسی است که همواره سعی می‌کند سخاوتمند و مراقب احساسات دیگران باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mahdi
۱۳۹۷/۰۴/۲۷

بشدت گران و کم محتوا و توضیحات الکی زیاد

سعید دونقطه دی
۱۳۹۷/۰۳/۳۱

کتابی که حتی ۱۰۰ صفحه مطلب نداره رو در ۱۲۰۰ صفحه توضیح داده البته من یه کتاب دیگه از همین سری کتاب به زبان آدمیزاد رو قبلا بصورت چاپی خوندم و دقیقاهمین حسو داشتم ((ولی بازم از همون سوراخ گزیده

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۲
شابک‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۴۰۸-۱۷۷-۴
تعداد صفحات۳۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۲
شابک‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۴۰۸-۱۷۷-۴