با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیام‌های سیاسی، اجتماعی و تاریخی آدولف هیتلر

دانلود و خرید کتاب پیام‌های سیاسی، اجتماعی و تاریخی آدولف هیتلر

۳٫۳ از ۱۳ نظر
۳٫۳ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیام‌های سیاسی، اجتماعی و تاریخی آدولف هیتلر  نوشته  آدولف هیتلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پیام‌های سیاسی، اجتماعی و تاریخی آدولف هیتلر

«پیام‌های سیاسی، اجتماعی و تاریخی آدولف هیتلر» به همت انتشارات امید فردا تدوین شده‌است. هیچ سخنی نیست که به نوعی در شنونده تأثیر نکند؛ حتی اگر این سخنان از آدولف هیتلر، روشن‌کننده‌ی جنگ جهانی دوم باشد که این جنگ ۶ ساله‌ی خانمان‌سوز، ۵۵ میلیون کشته و میلیاردها دلار خسارات برجای گذارد: بزرگ‌ترین نیرویی که همیشه در تاریخ، نهضت‌های دینی و سیاسی را به حرکت درآورده، جادوی سخن بوده است، تنها جادوی سخن است که توانسته وضع جوامع را دگرگون سازد، نه نوشته‌های کتاب. خواننده ممکن است با خواندن آنچه در کتاب نوشته، تحت تأثیر قرار گیرد، اما وقتی کتاب بسته شد و با مسئله‌ی دیگری مواجه شد، در فاصله‌ی چند دقیقه، آنچه را که خوانده، فراموش می‌کند اما اثر کدام به طور مستقیم روح شنونده را تکان می‌دهد و اگر سال‌ها از آن بگذرد، اثرش با گذشت زمان خنثی نخواهد شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
@man
۱۳۹۸/۰۷/۲۶

نویسنده نتوانسته بی طرفانه قضاوت کند و کتاب بدی بود دانلود نکنید اگر هیتلر به شوروی حمله کرد به دلیل نفوذ یهود در شوروی بود و در واقع به نوعی پیش دستی کرد ولی در جنگ به دلیل دست کم

- بیشتر
کاربر ۳۲۷۰۰۰۸
۱۴۰۰/۰۳/۱۵

آدولف هیتلر بزرگمرد تاریخ ک راهی جز مبارزه با ظالمان و فاسدان یهود و کمونیست نداشت و بر حق بود. تاریخ بدستان فاتحان نوشته شده اما ب گفته آدولف هیتلر در این نبرد حقیقت پیروز میدان هست و حقیقت از

- بیشتر
ساره
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

عالی روحش شاد

fateme
۱۴۰۰/۰۴/۰۴

بسیار عالیه من نسخه ی چاپی کتاب رو خوندم توصیه میکنم بخونید هرچیزی لازم است درباره ی الدولف هیتلر بدونید رو کامل توضیح داده. با تشکر

♤q.y.0011♤
۱۳۹۶/۱۲/۲۸

خیلی عقاید و منطق های جالبی بود

مسعود
۱۳۹۸/۱۰/۰۴

میشه گفت ,چکیده ای از تمام نظریه های سیاسی هیتلر هست

Morteza Mazloom Farsi Baf
۱۳۹۹/۰۲/۲۰

متاسفم ولی فقط ۱۲ صفحه از کتاب برای شما پس از خرید باز می شود و تمام نوشته های موجود در کتاب متعلق به ایشان نبوده و مشخصا مخلوط با پروپاگاندای دشمنانش می باشد.

mohsen
۱۳۹۹/۰۶/۰۴

سلام متاسفانه اصلا کتاب نیست چند تا نظر درست یا غلط همین و بدتر از همه اینکه فقط چندین صفحه اول دانلود میشود

مهدی ساداتی
۱۳۹۹/۱۲/۰۷

کار درستی نبود چند ورق پیام و مطلب کلا ۱۲ صفحه ، هر چقدر هم پول کمی باشه ولی کار درستی نبود

مهدی تمدن رستگار
۱۳۹۷/۰۱/۰۱

نظرات ارزنده است.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
در تمام نوشته‌های آنها (سوسیال دموکرات‌ها) نام قومِ یهود به گوشم می‌خورد و از شنیدن آن مو بر اندامم راست می‌شد. تازه دانسته بودم که بدبختی و سیه‌روزی ملت‌ها به‌طور مخفیانه با یک برنامه‌ریزی منظم به‌دست یهودیان فراهم می‌شود.
♤q.y.0011♤
بزرگ‌ترین نیرویی که همیشه در تاریخ، نهضت‌های دینی و سیاسی را به حرکت درآورده، جادوی سخن بوده است، تنها جادوی سخن است که توانسته وضع جوامع را دگرگون سازد، نه نوشته‌های کتاب. خواننده ممکن است با خواندن آنچه در کتاب نوشته، تحت تأثیر قرار گیرد، اما وقتی کتاب بسته شد و با مسئله‌ی دیگری مواجه شد، در فاصله‌ی چند دقیقه، آنچه را که خوانده، فراموش می‌کند اما اثر کدام به طور مستقیم روح شنونده را تکان می‌دهد و اگر سال‌ها از آن بگذرد، اثرش با گذشت زمان خنثی نخواهد شد.
محمد یوسفی
سیاست باتلاقی است که هر کس در آن پاگذاشت، در آن غرق خواهد شد!
Mira
تجربه نشان داده است هرگونه عقیده که با مخالفتِ سخت روبه‌رو شود، هواخواهِ بیشتری پیدا می‌کند و گاهی شکنجه و آزار شدن طرفدارانش در پیشرفت آن مؤثر است و بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌گردد.
Mira
تجربه نشان داده است هرگونه عقیده که با مخالفتِ سخت روبه‌رو شود، هواخواهِ بیشتری پیدا می‌کند و گاهی شکنجه و آزار شدن طرفدارانش در پیشرفت آن مؤثر است و بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌گردد.
مسعود
در بهترین اجتماع، تصمیمات اکثریت مورد نظر نیست، بلکه یک فرد باید تصمیم کلی بگیرد، هر فردی باید برای خود مشاورینی داشته باشد، ولی تصمیم نهایی متعلق به همان فرد است.
@a.h.shokri98

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۷/۰۸
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۸۶۹۸-۳۵-۰
تعداد صفحات۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۷/۰۸
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۸۶۹۸-۳۵-۰