با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زبان بدن به زبان آدمیزاد (ایجاد ارتباط بی کلام) اثر االیزابت کونکه

دانلود و خرید کتاب زبان بدن به زبان آدمیزاد (ایجاد ارتباط بی کلام)

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زبان بدن به زبان آدمیزاد (ایجاد ارتباط بی کلام)  نوشته  االیزابت کونکه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب زبان بدن به زبان آدمیزاد (ایجاد ارتباط بی کلام)

«زبان بدن به زبان آدمیزاد (ایجاد ارتباط بی کلام)» ازمجموعه کتاب‌های «به زبان آدمیزاد» نوشته الیزابت کونکه است. کونکه دارای مدرک لیسانس در رشته‌ی گفتار و روابط از دانشگاه نوُرس‌وسترن و مدرک فوق‌لیسانس در رشته‌ی هنرهای نمایشی است. او بیش از بیست سال است که با افراد و گروه‌های مختلف کار می‌کند تا اثرگذاری و مهارت‌های ارتباطی‌شان را بهبود بخشد. الیزابت در بریتانیا از درک روان‌شناسی و تخصص خود در زمینه‌ی نمایش با رویکردی صرفاً شغلی استفاده می‌کند. او در بالاترین سطح در شرکت‌های برتر بورس لندن و دیگر سازمان‌های حرفه‌ایِ بانفوذ مشغول به کار است و مطالبش را در زمینه‌ی روابط میان افراد و القای تصویر شخصی به شکل فردی و گروهی آموزش می‌دهد. هر فصل از این کتاب به جنبه‌ی خاصی از زبان بدن می‌پردازد. پس از خواندنِ این کتاب علاوه بر مد نظر قرار دادن بخش‌های بدن به‌طور جداگانه و نقشی که این بخش‌ها در انتقال افکار و احساسات و دیدگاه‌ها دارند، درمی‌یابید که چگونه زبان بدن دیگران را تفسیر کنید. هم‌چنین پیش از آن‌که افراد مقابل‌تان از آن آگاه باشند از وضعیت روحی‌شان به درکی مفید خواهید رسید. بخشی از کتاب: کسانی که احساس خوبی به خود ندارند، در لباس‌هایشان مخفی می‌شوند؛ حالت بدنشان افتاده است و تقریباً نباید از آن‌ها لبخندی حقیقی انتظار داشت. وضعیت بدن و حرکات و حالات چهره نشان‌دهنده‌ی احساس شما درباره‌ی خود و تعیین‌کننده‌ی تصور دیگران از شماست. با حالتی که به خود می‌گیرید نه‌تنها تعیین می‌کنید که مردم با چه دیدی به شما نگاه کنند، بلکه چارچوب ذهنی خود را نیز مشخص می‌کنید. تصویری که از خود ارایه می‌دهید، حس‌وحال و نگرش‌تان را منعکس می‌کند و البته بر دیگران نیز تأثیر می‌گذارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مهدی تمدن رستگار
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

mehdi tamadon rastegar کتاب بسیار زیبا برای ارتباطات می باشد.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اگر خیال می‌کنید رفتار مطیعانه، منفی و از روی ضعف است در دیدگاه خود تجدید نظر کنید. این رفتار اغلب اوقات می‌تواند شما را در موقعیت واقعی قدرت قرار دهد و حتا گاهی بهترین راه برای رسیدن به آن چیزی است که می‌خواهید. هم‌چنین به یاد داشته باشید که در این ترفند شمایید که انتخاب می‌کنید تا کنترل رابطه را واگذار کنید
sattar212425

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۴۰۸۲۸۱۸
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۴۰۸۲۸۱۸