با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شهر گربه‌ها

دانلود و خرید کتاب شهر گربه‌ها

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شهر گربه‌ها  نوشته  هاروکی موراکامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب شهر گربه‌ها

داستان «شهر گربه‌ها» از مجموعه هزارویک آسنی، نوشته هاروکی موراکامی (-۱۹۴۹) است. موراکامی نویسنده برجسته و صاحب‌سبکی است که با خلق رمان مشهور کافکا در کرانه و مجموعه داستان بعد از زلزله در دنیای رمان و داستان‌نویسی به عنوان یکی از چهره‌های مطرح و اثرگذار خود را نشان داد. داستان‌های وی غالباً دارای فضای نهلیستی و سوررئال می‌باشند و درون‌مایه عمده آثار وی تنهایی و ازخودبیگانگی است. شهر گربه‌ها نیز داستانی است که از همین منظر نوشته شده‌است: تنگو بچه که بود، پدرش مسئول دریافت حقّ اشتراک برای «اِن اچ کِی» بود شبکه رادیو و تلویزیون نیمه دولتی و هر یکشنبه تنگو را با خودش می‌برد تا خانه به خانه مبلغ حقّ اشتراک را دریافت کنند. تنگو این پرسه‌گردی‌ها را پیش از رفتن به مهدکودک آغاز کرده بود و بدون اینکه حتا یک پایان هفته را استراحت کند، تا کلاس پنجم این کار ادامه داشت. به فکرش هم نرسید که آیا بقیه جمع کنندگان مبالغ حقّ اشتراک ان اچ کی هم روزهای یکشنبه کار می‌کردند، ولی تا آنجایی که به یادش می‌آمد پدرش همیشه کار می‌کرد. پدرش حتا با شور و شوق بیشتری ار حد معمول کار می‌کرد چون مردمی که در طول هفته معمولاً سرِ کار بودند، روزهای یکشنبه در خانه می‌ماندند که او می‌توانست از همه آنها حق اشتراک را بگیرد. پدر تنگو چند تا دلیل داشت که توی این خانه‌بدوشی او را با خودش می‌برد. یکی از دلایل این بود که نمی‌توانست بچه را تنها توی خانه بگذارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
❤️درود بر امام خامنه ای و نصرالله❤️
۱۳۹۷/۰۴/۱۲

عاااالیه ، اما غمگینه ، ترجمه هم عالیه

کاربر ۲۸۴۹۶۵۹
۱۴۰۰/۰۳/۲۸

کتاب نصفه هست کلا ۶۰ ص در فایل هست در اصل اکتاب ۱۰۰ خورده ای صفحه دارد...

ندا ابراهیمی
۱۴۰۰/۰۵/۲۹

کتاب بسیار جذاب و بی نقص است ولی نمونه موجود کامل نیست لطفا نخرید نمیدونم چه تعبیری باید استفاده کنم فقط میتونم بگم متاسفم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۱۹
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۴۶۱۷-۴-۵
تعداد صفحات۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۱۹
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۴۶۱۷-۴-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن