با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کلیدهای عادت‌دادن فرزند به کار در خانه اثر س‍وزان‌ واک‍ر م‍ان‍س‍ون‌

دانلود و خرید کتاب کلیدهای عادت‌دادن فرزند به کار در خانه

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیدهای عادت‌دادن فرزند به کار در خانه  نوشته  س‍وزان‌ واک‍ر م‍ان‍س‍ون‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کلیدهای عادت‌دادن فرزند به کار در خانه

«کلیدهای عادت‌دادن فرزند به کار در خانه» به قلم نویسندگان، باری رانیان مک‌کلو و سوزان واکر مانسون از مجموعه کتاب‌های «کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان» است که برای آگاهی والدین از اصول، راهبردها و نکاتی در چگونگی کمک به موفقیت کودکان در انجام کارهای خانه، به رشته تحریر درآمده است. در مباحث این کتاب، همچنین خواهیدآموخت که کودک در چه سنی باید چه نوع مهارتی را کسب کرده‌باشد. چگونگی آموزش این مهارتها و چگونگی تشویق و تحریک کودکانتان به انجام کارها را نیز خواهید آموخت. مباحثی مانند تعیین اهداف و شناخت زمان یادگیری، جلسه‌های خانوادگی، تئوریهای نهفته و ناگفته برای ایجاد یک بنیان اساسی و مستحکم خانوادگی، با هدف کمک به پرورش کودکان مستقل و مسئول نیز در این کتاب مطرح شده‌اند. در بخشی از کتاب می خوانید: آیا کودکتان به‌تنهایی بهتر کار می‌کند یا همراه با دیگران؟ آیا او بیشتر گوینده است یا شنونده؟ آیا بیشتر تحت تأثیر همسالان قرار می‌گیرد یا تحت تأثیر خانواده؟ هر کودک به گونه متفاوتی می‌آموزد و پیامهای دنیای پیرامونش را با ترکیب روشهای منحصر به فردی دریافت می‌کند. تحقیقات به مربیان کمک کرده است تا زمینه‌های متعدد اولویت آموزش در افراد را شناسایی کنند. ایشان می‌دانند بعضی دانش‌آموزان، در کلاسهای سنتی بهتر می‌آموزند، در حالی که عده‌ای در فضای باز و با آزادی بیشتر، بهتر می‌آموزند. در منزل نیز شما می‌توانید بعضی از راههای توصیه‌شده گردآوری اطلاعات را با پرسیدن این نمونه سئوالها از فرزندتان تشخیص دهید.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
بکوشید تا برای خانواده خود، آداب و رسوم خاص ایجاد کنید. این آداب و رسوم، زمانهای کاملا مشخصی برای دورهم بودن به وجود می‌آورند و به زندگی خانواده، شالوده‌ای مستحکم و نیز منحصر به فرد می‌بخشند.
zahra
مهارت یافتن کودکان در کارها، خودباوری و خودانگاری آنان را افزایش می‌دهد و اعتماد به نفسی ایجاد می‌کند که خود محرکی برای تمرین دستیابی به مهارتهای بیشتر می‌شود. کودکانِ مستقل، قادرند دوره‌های بحران را پشت‌سر بگذارند و رو به جلو پیش بروند. در حالی که کودکانِ وابسته، نسبت به مسائلی که ممکن است زندگیشان را به تباهی بکشاند، آسیب‌پذیرند.
zahra
آمار نشان می‌دهد که برگزاری یک گردهمایی خانوادگی یک‌ساعته در هفته، چه به منظور تفریح و سرگرمی باشد و چه برای گفت‌وگو یا تعلیم و آموزش امور مختلف، احتمال گرفتار شدن فرزند به مشکلات جدی بزهکاری، مصرف مواد مخدر و غیره را تا ۴۲ درصد کاهش می‌دهد. والدینی که برای برنامه‌ریزی تلاش می‌کنند، می‌دانند که نداشتن برنامه‌ریزی، موجب ازدست‌رفتن فرصتهای طلایی تربیت فرزندان خواهد شد. فراموش نکنیم که یک شگرد برای موفقیت این نشست، پذیرایی در پایان آن است که می‌تواند فرصت خوبی برای افراد خانواده، برای تهیه کیک و شیرینی و کلا آشپزی باشد.
zahra
پرنده را می‌توان - با امیدِ دریافت پاداش ذره‌ای غذا- به ده هزار بار نوک زدن به زمین واداشت. کودکان ممکن است برای جلب توجه بزرگسالان یا دریافت جایزه‌ای که به دنبال آن هستند، مانند کبوترها، بارها و بارها تلاش کنند تا پاداششان را چه مثبت و چه منفی، به دست آورند.
آیدا
در نظر داشته باشید که برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی از دانشگاه، تنها ۲۱۰۰ ساعت حضور در کلاس درس و مطالعه خارج از کلاس و برای آموختن مهارتهای حرفه‌ای، تنها نیمی از این زمان لازم است. برای آموختن کارها به کودکان، شما در منزل، بیش از شانزده برابر دانشگاه، زمان در اختیار دارید. برای استفاده مفید از این ساعات، چه برنامه‌ای تدارک دیده‌اید؟
کاربر ۱۴۱۲۲۷۸

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴-۶۱۸۱-۶۲-۷‬‬‬
تعداد صفحات۲۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴-۶۱۸۱-۶۲-۷‬‬‬