دانلود و خرید کتاب آدم برفی نقاش نوشین شعبانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آدم برفی نقاش اثر نوشین شعبانی

کتاب آدم برفی نقاش

امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب آدم برفی نقاش

کتاب الکترونیکی آدم برفی نقاش نوشتۀ نوشین شعبانی است انتشارات علمی و فرهنگی آن را منتشر کرده است. کتاب آدم برفی نقاش، داستانی تخیلی دربارۀ آدم‌برفی‌ای است که در رؤیای خود می‌بیند تمام نقاشی‌هایش جان گرفتند.

درباره کتاب آدم برفی نقاش

یافتن بهترین کتاب کودک یکی از مشغله‌های ذهنی والدین محسوب می‌شود؛ چرا که کودکان با کمک کتاب‌های کودکانه می‌توانند به درک و رشد بهتری برسند. زمانی که صبحت از خرید کتاب کودک می‌شود منظور فقط کتاب داستان کودک یا کتاب قصه‌های کودکانه نیست، بلکه این مجموعه کتاب شعر کودک، کتاب علمی کودک و... را هم در برمی‌گیرد که بسیار مهم هستند.

قبل از هر اقدامی باید بدانید برای چه کسانی می‌خواهید کتاب بخرید و بر اساس گروه سنی او اقدام کنید. به‌عنوان‌مثال اگر برای کودکی ۱۰ ساله دنبال کتاب هستید، با جست‌وجوی بهترین کتاب برای کودکانه ۱۰ساله می‌توانید مشکل خود را حل کنید؛ اما فراموش نکنید گروه سنی کتاب‌های کودک بسیار مهم است. در مجموع، کتاب کودک با تصویر بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد؛ چرا که رنگ‌ها کودکان را به خود جذب می‌کنند. در ادامه با این تقسیم‌بندی گروه سنی کودکان آشنا می‌شوید:

گروه الف: سال‌های قبل از دبستان

گروه ب: کلاس‌های اول، دوم و سوم دبستان

گروه ج: کلاس‌های چهارم، پنجم و ششم دبستان

در کتاب آدم برفی نقاش می‌خوانیم که آدم‌برفی یک شب در خواب می‌بیند که مناظر زیبای تابلوی برفی‌اش جان گرفته‌اند. پرنده‌ها آواز می‌خوانند، خوشه‌های گندم طلایی، گل‌ها زرد و ارغوانی و دشت سبز شده است...

خواندن کتاب آدم برفی نقاش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای کودکان گروه سنی ب مناسب است.

بخشی از کتاب آدم برفی نقاش

«آدم‌برفی چشمان گرد و سیاهش را باز کرد و خمیازه‌ای کشید. باز هم خواب دیده بود. دشت پوشیده از برف بود. برفی تکانی به خود داد، دست‌های چوبی‌اش را خم و راست کرد و کمرش را چرخاند. بین انگشتان سرد و یخ‌زده‌ی برفی یک جارو بود؛ جارویی دسته‌بلند با موهای طلایی.

برفی راه افتاد. موهای حارو روی زمین خط کشید. برفی دور خودش چرخید و رقصید.

جارو دور او دایره کشید.

برفی به فکر افتاد: جاروی او جادویی بود...»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۲۴ صفحه

حجم

۱۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۲۴ صفحه

قیمت:
۱۶,۰۰۰
تومان