با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

دانلود و خرید کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

۴٫۰ از ۵۴ نظر
۴٫۰ از ۵۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)  نوشته  ابراهیم علی عزیزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

« زندگی آن قدر باشکوه است که هر نوع فداکاری برای آن ارزشمند است.» «درجه یک باشید» نوشته ابراهیم علی عزیزی(-۱۳۴۸) از سری کتاب‌های دانش موفقیت است. در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند. در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند. در این کتاب می‌آموزید درخشش در عرصه فرهنگ، ادب، اقتصاد، ورزش، هنر، سیاست، علم و هر بخش دیگر، آنچنان که فکرش را می‌کنید یک رویای غیرممکن و محال نیست. آنچنان که درجه یک‌ها توانستند، خود را در جریان سخت‌ترین طوفان حوادث قرار دهند تا کارهای غیرممکن را ممکن سازند، شما هم توانمند هستید. در این کتاب خلاصه‌ای از فرمول‌های ناب و استراتژِیک موفقیت را با بیان ساده و شفاف در اختیار شما قرار می‌دهم تا بدانید دست یابی به قله‌های رفیع موفقیت و پا گذاشتن بر اوضاع طلایی زندگی دارای فرمول‌های پیچیده و ساختار نشکن نیستند. ولی اشتباه نکنید که هیچ درجه یکی، یک شبه به جایگاه " درجه یکی" نرسیده است، بلکه او هم، مانند سایر انسان‌ها با شکست‌ها، موانع و صدمات مختلفی رو به رو بوده تا توانسته بر سکوی قهرمانی و درخشش دست یابد. نویسنده می‌خواهد که شیوه فکر کردن، مانند درجه یکی‌ها برای شما یک تمرین و عادت شود تا برای رسیدن به یک زندگی درخشان، جرأت کنید که یک درجه یکی باشید. چون داشتن یک زندگی پُر افتخار با امتیازات ویژه، در انتظار شما است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳۴)
Atrex
۱۳۹۷/۰۶/۰۴

کتاب بسیار عالی برای شروع و علاقه مند شدن به اینجور کتابها خوبه.یادتان باشد که باید به مفاهیم کتابها عمل کرد تا زندگی دگرگون شود.

book
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

نویسنده در صفحه اول میگه که برای موفقیت رازی وجود نداره و با توضیحات قشنگ در طول نوشته در پایان میگه روی یک هدف تمرکز کن . به همین سادگی کافیه باور کنی که واقعا همه اش همینه 😉

Eli Zeinali
۱۳۹۶/۰۹/۱۳

بهم روحیه داد و حالمو خوب کرد . دست نویسنده اش درد نکنه چون کتابی بود که متن روانی داشت و پیامش به دل مینشست

nikoo
۱۳۹۶/۰۶/۲۸

کلام ما معمار زندگی ماست.. ✌عالی بود..

بهار
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

بسیااااااار عالی...واقعا باید هر کسی بخونه..

sahar
۱۳۹۹/۰۵/۱۳

دقیقا همون چیزایی که در سایر کتاب های موفقیت نوشته شده بود رو آورده بود مثلا یک آدم درجه یک: هدف داره ،باور و ایمان داره ،پشتکار داره ، در حال زندگی میکنه و... چیز جدیدی نبود البته شاید نویسنده

- بیشتر
Âmin
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

مزیت کتاب مختصر بودنش هست و در عرض بیست دقیقه کلش رو خوند.

هلما
۱۳۹۷/۰۴/۱۱

واقعااااا عالیی.... و ارزش خوندان چندبارو داره

مهدی تمدن رستگار
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

mehdi tamadon rastegar کتاب مفید و ارزنده است.

naafaaas
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

انگیزشی بود به شدت

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۴۶)
امام علی (ع) می‌فرمایند: " چون کاری به چشمت بزرگ آمد، در میان آن قرار گیر؛ چراکه دشواری انجام ندادن آن کار، از ترسی که از انجام آن کارداری بیشتر است. نهج البلاغه، حکمت ۵۷۱
Y.K
امام علی (ع) می‌فرمایند: " چون کاری به چشمت بزرگ آمد، در میان آن قرار گیر؛ چراکه دشواری انجام ندادن آن کار، از ترسی که از انجام آن کارداری بیشتر است. نهج البلاغه،
zhra_yvari
موفقیتی را که خداوند با ایمان شما بنا سازد، هیچ قدرتی توان نابود کردنش را ندارد
مندوستدارکتابم
فکرت را عوض کن تا زندگی‌ات عوض شود."
Zhra
امام علی (ع) می‌فرمایند: " چون کاری به چشمت بزرگ آمد، در میان آن قرار گیر؛ چراکه دشواری انجام ندادن آن کار، از ترسی که از انجام آن کارداری بیشتر است. نهج البلاغه، حکمت ۵۷۱ ترس می‌گوید: «تو هنوز تا آن اندازه توانمند نیستی که به این هدف و خواسته برسی»؛ «تو آمادگی و ظرفیت دست یابی به این هدف را نداری» و غیره.
ziba.sh
هیچ‌چیز و هیچ کس نمی‌تواند جلوی ارادهٔ انسانی را بگیرد که به خود و خدای خود اعتماد و ایمان قوی دارد.
Y.K
توانایی یک مرد با نیروی بازوی آن محک نمی‌خورد؛ این قدرت ایمان و اراده اوست که معیارحقیقی کامیابی و قدرت او محسوب می‌شود.
مندوستدارکتابم
تحقیقات نشان می‌دهد که وضعیت زندگی افرادی که اهداف خود را می‌نویسند بهتر از افرادی است که هدف‌های خود را فقط در ذهن خود نگه می‌دارند.
乙_みG
روی کارهایی که برای شما هیچ گونه انگیزه و شور شوقی ندارند وقت باارزش خود را هدر ندهید.
رضا خدابنده‌لو
عقب‌نشینی در برابر غیرممکن‌ها، ممکن است به قیمت از دست دادن بهترین ممکن‌ها تمام شود
乙_みG

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۳۶-۸
تعداد صفحات۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۳۶-۸