با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

دانلود و خرید کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

۴٫۰ از ۴۵ نظر
۴٫۰ از ۴۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)  نوشته  ابراهیم علی عزیزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

« زندگی آن قدر باشکوه است که هر نوع فداکاری برای آن ارزشمند است.»

«درجه یک باشید» نوشته ابراهیم علی عزیزی(-۱۳۴۸) از سری کتاب‌های دانش موفقیت است. در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند.

در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند.

در این کتاب می‌آموزید درخشش در عرصه فرهنگ، ادب، اقتصاد، ورزش، هنر، سیاست، علم و هر بخش دیگر، آنچنان که فکرش را می‌کنید یک رویای غیرممکن و محال نیست.

آنچنان که درجه یک‌ها توانستند، خود را در جریان سخت‌ترین طوفان حوادث قرار دهند تا کارهای غیرممکن را ممکن سازند، شما هم توانمند هستید.

در این کتاب خلاصه‌ای از فرمول‌های ناب و استراتژِیک موفقیت را با بیان ساده و شفاف در اختیار شما قرار می‌دهم تا بدانید دست یابی به قله‌های رفیع موفقیت و پا گذاشتن بر اوضاع طلایی زندگی دارای فرمول‌های پیچیده و ساختار نشکن نیستند. ولی اشتباه نکنید که هیچ درجه یکی، یک شبه به جایگاه " درجه یکی" نرسیده است، بلکه او هم، مانند سایر انسان‌ها با شکست‌ها، موانع و صدمات مختلفی رو به رو بوده تا توانسته بر سکوی قهرمانی و درخشش دست یابد.

نویسنده می‌خواهد که شیوه فکر کردن، مانند درجه یکی‌ها برای شما یک تمرین و عادت شود تا برای رسیدن به یک زندگی درخشان، جرأت کنید که یک درجه یکی باشید. چون داشتن یک زندگی پُر افتخار با امتیازات ویژه، در انتظار شما است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳۰)
naafaaas
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

انگیزشی بود به شدت

بهار
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

بسیااااااار عالی...واقعا باید هر کسی بخونه..

فرشته هستم
۱۳۹۹/۰۹/۳۰

کوتاه و مختصر بدون مطرح کردن مثالهای خسته کننده از زندگی دیگران که اکثر کتابهای انگیزشی پر از اونهاست، قشنگ لپ مطلب رو مطرح کرده. بخونید و نوت بردارید و عمل کنید والسلام

Atrex
۱۳۹۷/۰۶/۰۴

کتاب بسیار عالی برای شروع و علاقه مند شدن به اینجور کتابها خوبه.یادتان باشد که باید به مفاهیم کتابها عمل کرد تا زندگی دگرگون شود.

Eli Zeinali
۱۳۹۶/۰۹/۱۳

بهم روحیه داد و حالمو خوب کرد . دست نویسنده اش درد نکنه چون کتابی بود که متن روانی داشت و پیامش به دل مینشست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۳۶-۸
تعداد صفحات۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۳۶-۸