با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

دانلود کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

۴٫۰ از ۴۱ نظر
۴٫۰ از ۴۱ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ‌‫درجه ۱ باشید (انتخاب کن ، عمل کن، نترس و تفاوت‌های بزرگ خلق کن)

« زندگی آن قدر باشکوه است که هر نوع فداکاری برای آن ارزشمند است.»

«درجه یک باشید» نوشته ابراهیم علی عزیزی(-۱۳۴۸) از سری کتاب‌های دانش موفقیت است. در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند.

در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند.

در این کتاب می‌آموزید درخشش در عرصه فرهنگ، ادب، اقتصاد، ورزش، هنر، سیاست، علم و هر بخش دیگر، آنچنان که فکرش را می‌کنید یک رویای غیرممکن و محال نیست.

آنچنان که درجه یک‌ها توانستند، خود را در جریان سخت‌ترین طوفان حوادث قرار دهند تا کارهای غیرممکن را ممکن سازند، شما هم توانمند هستید.

در این کتاب خلاصه‌ای از فرمول‌های ناب و استراتژِیک موفقیت را با بیان ساده و شفاف در اختیار شما قرار می‌دهم تا بدانید دست یابی به قله‌های رفیع موفقیت و پا گذاشتن بر اوضاع طلایی زندگی دارای فرمول‌های پیچیده و ساختار نشکن نیستند. ولی اشتباه نکنید که هیچ درجه یکی، یک شبه به جایگاه " درجه یکی" نرسیده است، بلکه او هم، مانند سایر انسان‌ها با شکست‌ها، موانع و صدمات مختلفی رو به رو بوده تا توانسته بر سکوی قهرمانی و درخشش دست یابد.

نویسنده می‌خواهد که شیوه فکر کردن، مانند درجه یکی‌ها برای شما یک تمرین و عادت شود تا برای رسیدن به یک زندگی درخشان، جرأت کنید که یک درجه یکی باشید. چون داشتن یک زندگی پُر افتخار با امتیازات ویژه، در انتظار شما است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۷)
Otokubookreader
۱۳۹۹/۰۷/۱۲

کتاب مثل بیشتر کتابای موفقیت بر روی ایمان و هدف و .... تاکید میکنه که کمی تکراریه ولی به کسانیکه تازه دارن شروع میکنن به خوندن این نوع کتابا توصیه میکنم چون متنی روون داره که با سادگی بیان میکنه

- بیشتر
alisaam_sdg
۱۳۹۹/۰۵/۰۵

این کتاب برای افرادی که دوست دارند برای حرکت کردن به سمتِ اهدافشان انگیزه بگیرند، نوشته شده . کتاب راهکارِ خاصی ارایه نمی‌کند اما برای افرادی که هنوز شروع به اقدامی برای هدفشون نکردن گام خوبی می‌تونه باشه.

yeganeh
۱۳۹۹/۰۲/۱۰

کتاب خوب و مفیدی بود و به طور مختصر به آنچه میخواست پرداخته بود

کاربر ۱۴۳۶۶۰۶
۱۳۹۹/۰۱/۲۵

کتابی مفید و مختصر... دارای راهکارهای مناسب و کارآمد... تقریبا میشه گفت برگرفته از کتاب عزت نفس هستش... جمله ای از کتاب:(هرکس به اندازه ی ایمان خود برداشت میکند)

mozhdeh m
۱۳۹۹/۰۱/۲۴

درصورتی که کتاب‌ آنتونی رابینز یا چهار اثر فلورانس رو خوندید نمیتونه چیزی اضافه تر رو عنوان کنه و تکراریه. اما برای کسی که یه متن خلاصه و راحت میخواد و قبلا زیاد کتاب موفقیت نخونده شروع خوبیه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۴۱)
امام علی (ع) می‌فرمایند: " چون کاری به چشمت بزرگ آمد، در میان آن قرار گیر؛ چراکه دشواری انجام ندادن آن کار، از ترسی که از انجام آن کارداری بیشتر است. نهج البلاغه، حکمت ۵۷۱
Y.K
امام علی (ع) می‌فرمایند: " چون کاری به چشمت بزرگ آمد، در میان آن قرار گیر؛ چراکه دشواری انجام ندادن آن کار، از ترسی که از انجام آن کارداری بیشتر است. نهج البلاغه،
empyreal
موفقیتی را که خداوند با ایمان شما بنا سازد، هیچ قدرتی توان نابود کردنش را ندارد
مندوستدارکتابم
فکرت را عوض کن تا زندگی‌ات عوض شود."
Zhra
امام علی (ع) می‌فرمایند: " چون کاری به چشمت بزرگ آمد، در میان آن قرار گیر؛ چراکه دشواری انجام ندادن آن کار، از ترسی که از انجام آن کارداری بیشتر است. نهج البلاغه، حکمت ۵۷۱ ترس می‌گوید: «تو هنوز تا آن اندازه توانمند نیستی که به این هدف و خواسته برسی»؛ «تو آمادگی و ظرفیت دست یابی به این هدف را نداری» و غیره.
ziba.sh
هیچ‌چیز و هیچ کس نمی‌تواند جلوی ارادهٔ انسانی را بگیرد که به خود و خدای خود اعتماد و ایمان قوی دارد.
Y.K
توانایی یک مرد با نیروی بازوی آن محک نمی‌خورد؛ این قدرت ایمان و اراده اوست که معیارحقیقی کامیابی و قدرت او محسوب می‌شود.
مندوستدارکتابم
عقب‌نشینی در برابر غیرممکن‌ها، ممکن است به قیمت از دست دادن بهترین ممکن‌ها تمام شود
乙_みG
تحقیقات نشان می‌دهد که وضعیت زندگی افرادی که اهداف خود را می‌نویسند بهتر از افرادی است که هدف‌های خود را فقط در ذهن خود نگه می‌دارند.
乙_みG
روی کارهایی که برای شما هیچ گونه انگیزه و شور شوقی ندارند وقت باارزش خود را هدر ندهید.
رضا خدابنده‌لو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۳۶-۸
تعداد صفحات۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۵-۴۳۶-۸