دانلود و خرید کتاب عاشورا و آشوب ها سیدمصطفی موسوی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب عاشورا و آشوب ها

کتاب عاشورا و آشوب ها نوشتهٔ سیدمصطفی موسوی و علی جان محمدی و روح الله ترابی است و انتشارات چاپ و نشر بین‌الملل آن را منتشر کرده است. کتاب عاشورا و آشوب ها به رویکردی نو در پاسخ به شبهات عاشورایی سلسله برنامه‌های شبکه جهانی ولایت می‌پردازد.

درباره کتاب عاشورا و آشوب ها

کتاب عاشورا و آشوب ها یکی از کتاب‌های انتشارات چاپ و نشر بین‌الملل است که به نشر و تشریح حقایق و معارف دینی، گسترش آموزه‌ها و ارزش‌های اخلاقی و تبیین مسائل و فضائل انسانی می‌پردازد. نویسنده در این کتاب کوشیده است تا با بیان علمی بخشی از غبار مکدر مظلومیت را از چهرهٔ درخشان امام حسین (ع) و حماسهٔ قیام ایشان زودوده و حقیقت را بر همگان روشن سازد. 

درباره انتشارات چاپ و نشر بین‌الملل

انتشارات چاپ و نشر بین‌الملل، متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی، در تلاش است تا آثار دینی و فرهنگی متنوعی را در دسترس همگان قرار دهد. این انتشارات از ابتدای تأسیس آن در دههٔ ۶۰ شمسی، به چاپ و نشر آثار دینی با تمرکز بر مضامین اسلامی اهتمام داشته و کتاب‌های گوناگونی هم به فارسی و هم به سایر زبان‌ها منتشر کرده است. علامه طباطبایی و شهید مطهری از جمله افرادی هستند که می‌توان آثارشان را در این انتشارات یافت.

کتاب‌های انتشارات چاپ و نشر بین‌الملل مجموعه‌ای از موضوعات متنوع سیاسی، اجتماعی، ادبی و... را با رویکرد دینی دربر دارد. گاهی در این نشر، برای نگارش اثری مهم مجموعهٔ بزرگی از منابع مختلف گرد می‌آیند. برای مثال کتاب «عملیات سیا پس از انقلاب» را می‌توان نام برد که با تمرکز بر بیش از ۴۰۰ منبع فارسی و لاتین، به بررسی دقیق عملیات‌ سیا در ایران پس از انقلاب اسلامی می‌پردازد.

کتاب عاشورا و آشوب ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دوستداران مطالعهٔ آثار دینی و مذهبی با تمرکز بر دین اسلام پیشنهاد می‌شود.

نظرات کاربران

حقیقت به روایت اهل سنت
۱۴۰۲/۱۰/۱۵

کتاب قابل استفاده و مستندی هست و جامع شبهات پیرامون امام حسین را پاسخ داده اند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۷٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۵۳۶ صفحه

حجم

۱۷٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۵۳۶ صفحه

قیمت:
۱۳۵,۰۰۰
تومان