با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کافه وصال: مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف

دانلود و خرید کتاب کافه وصال: مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کافه وصال: مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف  نوشته  علی صادقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کافه وصال: مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف

«کافه وصال: مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف» نوشته علی صادقی(-۱۳۵۸) است. این کتاب با زبانی داستانی، از زبان مدیر یک بنگاه اقتصادی، به بررسی چالش‌های مدیریتی در یک سازمان بحران‌زده می‌پردازد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: مکان‌ها و اشیا در زمان‌ها و شرایط مختلف معناهای متفاوت دارند. میزها وقتی‌ پر از بشقاب و فنجان باشند یا وقتی تنها یک گلدان رویشان باشد، صندلی‌ها وقتی پر یا خالی باشند و دستمال‌های تاخورده یا مچاله رهاشده، هرکدام معنای متفاوتی دارند. آن روز هم کافه برای من جور دیگری بود؛ مثل همیشه شلوغ نبود. جز دو میز در فضای سرپوشیده کافه و یکی دو میز در حیاط، همه میزها بی‌مشتری بود و در آن خلوتی، صداها و آدم‌ها، میزها و صندلی‌ها و حتی گل‌ها و گیاهان انگار بزرگ‌تر و برجسته‌تر به نظر می‌آمدند. از بچه‌های کافه‌دار فقط نادر و نامزدش سیما در کافه بودند. با احمد که پشت صندوق نشسته بود خوش‌وبش کردم و مستقیم رفتم سراغ میز خودم؛ میز ۱۹ مال وقت‌هایی بود که در حیاط کافه نمی‌نشستیم. نادر من را که دید آمد سر میزم. گفتم: «چرا این‌قدر خلوت است؟» گفت: «هم فصل تعطیلات دانشگاه است و هم خیلی از مشتری‌ها رفته‌اند تماشای نمایشی که در خانه هنرمندان روی صحنه است و چهار روز هم بیشتر اجرا نمی‌شود.» یادم آمد که تعداد زیادی از بلیت‌های آن نمایش را در همین کافه فروخته بودند. گفتم: «اینکه تضاد منافع است. شما برای نمایش مشتری جذب کرده‌اید اما مشتری‌های خودتان را از دست داده‌اید.» نادر خندید و گفت: «تهیه‌کننده تئاتر برادر مدیر کافه است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Siavash Fakhraei
۱۳۹۸/۱۰/۲۳

اگر بیشتر از پنج‌ستاره می‌شد هم‌میدادم واقعا بی‌نظیر بود هم این کتاب هم جلد دومش بنام عاشک کافه از همین نویسنده . واقعا جزو کتابهایی بود که نمی‌تونستم بزارمش کنار . کلی تجربه بی‌نظیر برای هر مدیری در هر سطحی

- بیشتر
منمشتعلعشقعلیمچکنم
۱۳۹۶/۰۴/۱۱

دارای تجربیات خوبی است.4 ستاره.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۰۴-۷۰-۷‬‬‬
تعداد صفحات۱۶۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۰۰۴-۷۰-۷‬‬‬