با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خشم

دانلود و خرید کتاب خشم

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خشم  نوشته  بگونیا ایبارولا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خشم

«خشم»مجموعه داستان‌هایی به قلم بِگونیا ایبارُولا و به تصویرگری علی‌رضا اسدی از مجموعه احساسات خود را بشناسیم است. این کتاب به کودکان کمک می‌کند تا هیجان خشم و مهارت مدیریت آن را بیاموزند. در یکی از داستان‌های این کتاب به نام «خرس بداخلاق» می‌خوانیم: خرس راپُسو وقتی آهوهای کوچک جنگل از کنار غار او ‌گذشتند، با غرش ‌گفت: «نزدیک نشو که خیلی خطرناکم!» و همه‌ی آن‌ها با ترس زیاد پا به فرار ‌گذاشتند. پدر و مادر آهوها از آن‌ها می‌پرسیدند: «چرا می‌دوید؟» ـ چون وقتی از نزدیکی غار خرس راپُسو می‌گذشتیم، نعره‌های وحشتناکی کشید و گفت که نزدیک شدن به او بسیار خطرناک است. آهوهای بزرگ به یکدیگر نگاه ‌کردند و سرهایشان را تکان ‌دادند، چون خیلی خوب نمی‌فهمیدند که چه پیش آمده. ـ خرس راپُسو خطرناکه؟ اتفاقی باید افتاده باشد. او هیچ‌وقت به ما حمله نکرده و همیشه غذایش را با ما تقسیم کرده است. وقتی کوچک بودیم، با او بازی می‌کردیم. راپسو روی زمین پیچ و تاب می‌خورد و ما قلقلکش می‌دادیم و خیلی خوش‌اخلاق و مهربان بود... به خاطر همین ‌آهوها تصمیم گرفتند جلسه‌ای ضروری با دیگر حیوانات جنگل ترتیب دهند ببینند چه بر سر خرس بزرگ آمده است. بقیه‌ی حیوانات جنگل هم با نگرانی در جلسه حاضر شدند، چون خرس به بچه‌های آن‌ها نیز غریده بود و همه خیلی ترسیده بودند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
زمانی که دست از رؤیا دیدن بکشی، شروع به پیر شدن می‌کنی. من می‌خواهم با این‌که بزرگ می‌شوی، همیشه به رؤیا دیدن ادامه دهی و سعی کنی آن‌ها را به یاد آوری.
کاربر ۱۸۱۵۵۹۱

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۴۳-۵۷-۲
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۴۳-۵۷-۲