با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در این قسمت چیزی ننویسید

دانلود و خرید کتاب در این قسمت چیزی ننویسید

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در این قسمت چیزی ننویسید  نوشته  سعید نعمت‌اله  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب در این قسمت چیزی ننویسید

«در این قسمت چیزی ننویسید» مجموعه هجده استان کوتاه از سعید نعمت‌اله نویسنده معاصر است.

در بخشی از داستان «رنگ ارغوانی‌ام» از این کتاب می‌خوانیم:

حال و روز الانم‌رو نگاه نکنید که این‌قدر درب و داغون شدم و یه دستم ندارم. یک روز حظ می‌کردید که نگاهم کنید. صورت سفید و خوشگل، ابروهای مرتب و باریک، موهام که این قدری نبود. اووو.. بلند و سیاه و کمند. فکر می‌کنید الان پیراهنم چه رنگیه؟... خوب حق دارید ندونید. خودم هم اگه قبلاً نمی‌دونستم ارغوانی رنگ بوده الان مثل شما نمی‌فهمیدم. ناشکری نمی‌کنم‌آ... ولی.... دوست دارم امشب برای شما حرف بزنم. نگید شب اولی گیر چه پُرچونه‌ای افتادیم‌آ. می‌خوام یه خورده سبک بشم. حرف که بزنیم هم شماها من‌و بهتر می‌شناسید و هم تو حرف زدن سرما یادمون می‌ره.

همون روزآ، همون روزهایی که می‌گم خوشگل بودم، رنگ پیراهن ارغوانیم پیدا بود، همون روزآ همیشه چشم‌انتظار بودم. چشم انتظار یه کسی که دوستش داشته باشم. یه مردی که جاه‌طلبی‌هام‌و ارضا کنه. که مال من باشه. وای که فقط خدا می‌دونه وقتی یک نفر که به دلم نمی‌نشست، می‌آمد طرفم چقدر می‌ترسیدم که مبادا من‌و انتخاب کنه. یادمه یه بار تا مرز این بدبختی پیش رفتم. یه مرد سبیل از بناگوش در رفته‌ی کچلِ شکم‌گنده اومد و دست گذاشت روم. دیگه همه چیز برام تموم شده بود و من از غصه داشتم بالا می‌آوردم که خدا خواست و تلفن مرد کچله زنگ خورد و نمی‌دونم از اون‌ور خط چی گفتن که من‌و فراموش کرد و بدوبدو رفت.

تا اینکه بالأخره یک روز که هم آفتاب بود و هم بارون، یه آقایی که انگار از قبل من‌و نشون کرده بود، یه راست اومد طرفم. قلبم با صد و سی ضرب در ثانیه به شمارش افتاد. خودش بود. مطمئن بودم که خودشه.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
jiminiiiiiiiiii
۱۳۹۵/۱۲/۰۸

ولی من می نویسم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۱/۳۰
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۷۶۴۰-۶۴-۰
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۱۱/۳۰
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۷۶۴۰-۶۴-۰