با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
احساس رضایت: راهی به سوی شادی حقیقی

دانلود و خرید کتاب احساس رضایت: راهی به سوی شادی حقیقی

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب احساس رضایت: راهی به سوی شادی حقیقی  نوشته  رابرت الکس جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب احساس رضایت: راهی به سوی شادی حقیقی

«احساس رضایت: راهی به سوی شادی حقیقی» نوشته‌ی رابرت جانسن و جری رول است.

نیروهای زندگی امروزی پیوسته ما را وامی دارند که به چیزهای بیشتر دست یابیم و برسیم و در عین حال ما را در جستجوی احساس رضایت به دنیای بیرون سوق می‌دهند. اما رابرت جانسن، تحلیلگر بین‌المللی و مشهور پیرو مکتب یونگ و جری رول، روان‌درمان، ما را به درون و به درکی عمیق از شادی حقیقی و ماندگار هدایت می‌کنند.

جانسن و رول به جای موکول کردن شادی و خرسندی به زمانی دیگر، مکانی متفاوت و شرایطی بهتر (بعد از این که این پروژه را تمام کنم/ آن کار عالی را شروع کنم/ وارد یک رابطه‌ی تازه شوم)، ما را تشویق می‌کنند «آنچه هست» را بررسی کرده و بپذیریم. این راهنمای آموزنده، خردمندانه و ملایم همه ابزارهای لازم از جمله داستان، اسطوره، شعر و تمرین‌های عملی برای بدست آوردن احساس رضایت حقیقی در همین لحظه و همین مکان را در بردارد.

مطمئنا کار سختی است و این کتاب بر اساس تئوری کارل گوستاو یونگ روانکاو شهیر سویسی به زبانی ساده، روان و کاملا کاربردی این کار سخت را برای شما سهل و آسان خواهد کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
امیر عباس پور
۱۳۹۸/۱۱/۱۴

توی کتابهای الکس جانسون بهترینه ،خیلی عالی تضاد ها ی دیگو وخود در تصمیم گیری و رسیدن به صلح درونی شرح میده از دستش ندید اگه تو این سبک مطالعه میکنید

Fatemeh
۱۳۹۸/۱۰/۰۶

خیلی عالی بود حتما پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.

عباس اهوازی
۱۳۹۹/۰۸/۱۹

نویسنده کتاب غالبا بر مبنای نظریات یونگ و به ویژه ناخودآگاه و ناخودآگاه جمعی و نیز برخی ایده های فلسفی و مذهبی الگویی از رضایت درونی رو معرفی می کنه که من به شخصه فکر میکنم شدنیه اما علاوه بر

- بیشتر
کاربر ۱۱۰۹۴۹۱
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

ترجمه کتاب خیلی بده اشتباهات نوشتاری داره قابل فهم نیست و باید حداقل دوبار خوانده شودتا قابل فهمتر شود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۸-۲۶-۲
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۸-۲۶-۲